Po olej do głowy” – pierwszy oficjalny singiel z najnowszego mixtape’u Metrowego i DJ’a HWR’a pt.: “Zielona linia Metra”, który ukaże się nakładem wydawnictwa Hemp Rec 22.04.2016.

“Zielona linia Metra” to drugi (po “DEDORS. Dziennik z podróży w miejscu”) album Metrowego.
Mixtape powstał głównie w oparciu o materiał, który Metrowy nagrał wiele lat temu, a który z różnych względów nigdy nie ujrzał światła dziennego.
Razem z Dj’em HWR’em nadali im nowe brzmienie, sprowadzając tematy muzyczne do kolejnych podróży, stacji, wagonów czy specjalnych przedziałów z Zieloną Strefą. Pojawiają się także zupełnie nowe nagrania, dzięki którym możemy zaobserwować co zmieniło się na przestrzeni dekady u Metrowego.

Podróżują z nami : Masia, GrubSon, HEMP GRU, Liroy, DiNO, ESSEX, Wini, Matheo, Wałek (Dobre Bity), HK Rufijok, Skorup oraz jego ekipa Ziombel Kru, Krystian San, PZG, Timothy Drake, Fankatak, Blady Kris, Profanum Beat’s i inni.

ZAMÓW PREORDER NA: http://WWW.HEMPSZOP.PL

METROWY NA FACEBOOK: https://www.facebook.com/MetrowyOffic

MUZYKA ESSEX: https://soundcloud.com/essex-vlb
https://www.facebook.com/EssexVLB
http://essexmusic.pl/
REALIZACJA I PRODUKCJA VIDEO: http://skyshots.pl/

Zdjęcia do klipu powstały podczas III Dni konopi w Kurozwękach (11.09.2015)
Ze szczegółami tej konferencji możesz zapoznać się tutaj:
– program: https://www.facebook.com/events/16510…
– relacja Hemp Empire: https://www.youtube.com/watch?v=L2QsC…

W klipie udział wzięli także rodzice, którzy leczą swoje dzieci medyczną marihuaną:
Dorota Gudaniec: http://maxepiimm.blogspot.com
Hubert Bartol: http://www.jakub-bartol.org/geschichte
Paulina Janowicz: http://olenkajanowicz.bloog.pl

Zostały także wykorzystane materiały prasowe z kampanii “Konopie Leczą”.
Poza wyżej wymienionymi rodzicami udział w kampanii wzięli także udział:
Jakub Gajewski i Dariusz Dołecki, którym grozi 15 lat więzienia za sprowadzenie leczniczego oleju RSO dla swoich Mam.
Historia Kuby: http://wolnekonopie.org/2015/04/06/15…
Historia Dariusza: http://wolnekonopie.org/2015/09/22/11…

Nie bądź obojętny! Otwórz głowę i serce.
Dowiedz się więcej:http://konopielecza.pl/
http://wolnekonopie.org/
Dr Bachański: http://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/…
Prof. Vetulani: http://www.cannabisnews.pl/prosze-mi-…
Bogdan Jot: http://marihuanaleczy.pl/

Partnerzy / współpraca:
WUJO / Zielona Strefa http://wujo.pl/ http://wujo.pl/212-zielona-strefa
Growbox http://growbox.pl/
Rolls / bletki.com http://rolls69.pl/ http://www.bletki.com/
Domowa Uprawa http://domowauprawa.pl/
Sidbank http://sidbank.pl/
Sioubiz http://www.sioubiz.pl/
Pestka Shop http://pestkashop.pl/
WearTheBear http://wearthebear.pl/
PLANT http://plantsklep.pl/
BRO BROTHERS http://brobrothers.info/

Media / wsparcie:
Wolne Konopie http://wolnekonopie.org/
Konopia Leczy http://konopielecza.pl/
Spliff http://spliff.pl/ https://www.youtube.com/user/GazetaKo…
Cannabis News http://www.cannabisnews.pl/
Soft Secrets http://www.cannabis.info/pl
MetrowyTV http://metrowy.tv/
Fakty Konopne http://faktykonopne.pl/

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Wysyłanie
Sadzić, Palić, Zalegalizować!        |        WolneKonopie.org © 2017  -  "Made on blunt." - by concrete jungle underground.
 
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account