4 stycznia 2018, gościem programu „Prawy do lewego, lewy do prawego”, był Maciej Kowalski, prezes firmy HemPoland i jeden z założycieli Stowarzyszenia Wolne Konopie.

Gość programu, wyjaśnia na czym polega różnica pomiędzy konopiami włóknistymi, a konopiami indyjskimi. Prezes HemPoland przybliża, w pigułce, przyczyny prohibicji konopi oraz mówi o tym jak szeroki jest wachlarz zastosowania tej rośliny.

Czym różnią się konopie od lnu?
Dlaczego pojęcie „Superfood”, nie funkcjonuje bez konopi?
Dlaczego konopie są wygodnym wrogiem dla wielu gałęzi przemysłu i skąd wzięła się demonizacja tej rośliny?

Odpowiedzi na powyższe, oraz wiele innych pytań, znajdziecie w Polsatowym programie.

Od budownictwa, przez rolnictwo, po benefity zdrowotne – dla czytelników Cannabis News, czy Wolnych Konopi oraz ludzi znający temat konopny, wywiad może poruszać bardzo oczywiste kwestie. Jest to jednak świetny materiał wideo dla osób, którym temat konopi jest zupełnie obcy.

Twój ojciec lub sceptyczna sąsiadka myślą, że konopie to narkotyk? Zaproś ich do zapoznania się z tym wywiadem. Tutaj znajdziesz link do całego programu. Maciej Kowalski udziela wywiadu od 26:50 min.

ŹRÓDŁO: Cannabisnews

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować!   |    WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt.- underground. BTC: 18RjqnTAyJ4QH3ZZkEjbZEE5MzEoactZ2H ETH: 0xf3f7F9453ea5Ac7eAFdB113bd18e7D6275229d82  
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?

Skip to content