Otwarta Pestka, czyli Rolnicy Rolnikom to najstarszy i największy na świecie OPEN SEED. To coroczne wydarzenie organizowane przez Inicjatywę Wolne Konopie! Akcja ma na celu odłączenie się od czarnego rynku użytkownika konopi oraz rozwój rynku konopnego. W tym celu dzielimy się nasionami konopi i gadżetami dla kolekcjonerów. W tym roku udział w akcji biorą Breedbros Sidbank.pl oraz oczywiście Wolne Konopie.

W zaprzyjaźnionych seedbankach możesz zamówić za symboliczną kwotę pakiet nasion, który zdecydowanie przewyższa koszt jaki musisz ponieść, aby kupić tego typu pestki i gadżety.

Otwarta Pestka 2024 startuje 26.02!

W tym roku zrobimy OP jakiej do tej pory nie było! W puli jest 30 000 feminizowanych pestek o bardzo dobrej genetyce!

Kiełkowanie min 90%, oprócz genetyki komercyjnych banków, znajdziecie też genetykę, której nigdzie nie kupicie.  To są własne zbiory, które Wolne Konopie i Breedbros uwalniają z własnej lodówki!

Rozszerzamy również naszą inicjatywę i wychodzimy do rolników poza granice naszego kraju. Akcję worldwide nazwaliśmy Breeders for Growers!

W tym roku OP prowadzą poniższe podmioty:

 • www.sidbank.pl – Polska i Świat
 • www.wolnekonopie.pl – Polska i Świat
 • www.breedbros.com – Polska i Świat

Do pakietów dołączyliśmy także nasze autorskie odmiany oraz odmiany testowe, które możecie otrzymać w wersji przedpremierowej! W tym roku pakiety Otwartej pestki możecie kupić w naszym sklepie, breedbros oraz  Sidbank.pl 

Rolnicy Rolnikom!

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
 • Partnerzy

 • Dowiedz się jak tu trafić. 

 • lub

  Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

  Nie pamiętasz hasła ?

  Skip to content