Otwarta Pestka, czyli Rolnicy Rolnikom to najstarszy Open Seed w Polsce. największy na świecie OPEN SEED. To coroczne wydarzenie organizowane przez Inicjatywę Wolne Konopie! Akcja ma na celu odłączenie się od czarnego rynku użytkownika konopi oraz rozwój rynku konopnego. W tym celu dzielimy się nasionami konopi i gadżetami podarowanymi przez znajomych producentów. W tym roku udział w akcji zgłosiło Ministry Of Cannabis, Sweet Seeds, Royal Queen Seeds, The Outlaw Seeds, Breedbros oraz oczywiście Wolne Konopie.

W zaprzyjaźnionych seedbankach możesz zamówić za symboliczną kwotę pakiet nasion, który zdecydowanie przewyższa koszt jaki musisz ponieść, aby kupić tego typu pestki i gadżety.

Otwarta Pestka 2022 startuje 7.02!

W tym roku zrobimy OP jakiej do tej pory nie było! W puli jest 30 000 feminizowanych pestek o bardzo dobrej genetyce!

Kiełkowanie min 90%, oprócz genetyki komercyjnych banków, znajdziecie też genetykę, której nigdzie nie kupicie.  To są własne zbiory, które The Outlaw Seeds i Breedbros uwalniają z własnej lodówki!

Rozszerzamy również naszą inicjatywę i wychodzimy do rolników poza granice naszego kraju. Akcję worldwide nazwaliśmy Breeders for Growers!

W tym roku OP prowadzą poniższe podmioty:

 • www.sidbank.pl – Polska
 • www.wolnekonopie.pl – Polska
 • www.breedbros.com – Polska i Świat

Do pakietów dołączyliśmy także nasze autorskie odmiany oraz odmiany testowe, które możecie otrzymać w wersji przedpremierowej! W tym roku pakiety Otwartej pestki możecie kupić w naszym sklepie, breedbros oraz  Sidbank.pl 

Rolnicy Rolnikom!

Sadzić, Palić, Zalegalizować!   |    WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt.- underground. BTC: 18RjqnTAyJ4QH3ZZkEjbZEE5MzEoactZ2H ETH: 0xf3f7F9453ea5Ac7eAFdB113bd18e7D6275229d82  
 • Partnerzy

 • Dowiedz się jak tu trafić. 

 • lub

  Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

  Nie pamiętasz hasła ?

  Skip to content