Super Skunk jest potomkiem Skunk#1, rodzicem Afghani. Posiada genetykę, którą można się pochwalić, zajmuje miejsce wśród najbardziej znanych szczepów marihuany. Możliwości, plony, łatwość uprawy Super Skunk sprawiają, że jest to jedna z naszych ulubionych odmian.

Super Skunk w rękach utalentowanych hodowców osiąga poziom THC powyżej 20%, co czyni go jedną z najwspanialszych i najstabilniejszych odmian na świecie. Jak na odmianę o tak wysokim poziomie THC, Super Skunk jest niezwykle odporny na typowe błędy popełniane w hodowli, co czyni tę odmianę łatwą w uprawie, czego konsekwencją jest wiele nagród i wyróżnień, jakie zdobył Super Skunk.

Prezentujemy odmianę Super Skunk, którą Sensi Seeds z dumą dostarcza swoim klientom w postaci regularnych, feminizowanych i automatycznie kwitnących nasion. Dla osób z ograniczonym budżetem Sensi Seeds oferuje nasiona Super Skunk siostrzanej firmy White Label, regularne, feminizowane oraz automatycznie kwitnące.

Uprawa Super Skunk.

Hodowcy są zgodni, Super Skunk jest łatwy w uprawie. W Sensi Seeds słyszymy to i cieszymy się, że zrealizowaliśmy naszą misję. Dbaj o swoją roślinę z należytą troską, a wynagrodzi Cię pokaźnymi zbiorami, wytworzy pachnące obfite kwiatostany.

Raport z uprawy Super Skunk Automatic-Ellis.

„Wykiełkowałem dwa nasiona, podobnie jak ich rodzeństwo Skunk #1 Automatic, podniosły główki nad ziemię w ciągu mniej niż trzech dni. Rozpieszczone fotoperiodycznym wysoce wydajnym światłem emitowanym przez jednostkę SANlight 24 W (20 godzin na dobę) rozwinęły się w niezwykle krzaczaste i silnie rozgałęzione młode rośliny. Zaobserwowano silny wzrost i ciemnozielone liście.

Po pewnym czasie jedna z roślin zaczęła wzrastać w większym stopniu niż druga, przyjmując bardziej otwarty model wzrostu. Zgodnie z oczekiwaniami (i opisem Sensi Seeds), początek kwitnienia trwał dłużej niż w przypadku roślin Skunk #1 Automatic. Po nieco ponad 3,5 tygodnia jedna z roślin zaczęła przedwcześnie kwitnąć, podczas gdy druga potrzebowała na to pół tygodnia dłużej. W tym czasie rośliny mierzyły odpowiednio 34 cm i 44 cm wysokości.

Tydzień później w pełni rozpoczęło się kwitnienie, a na wszystkich roślinach pojawiły się „różyczki”, obiecując obfite pąki.

Po kolejnych dwóch tygodniach rośliny były pełne białych skupisk kwiatów. Wydawało się, że z całych sił realizują plan zatytułowany „Kwitnące jak diabli!”.

W trakcie kwitnienia obie rośliny zyskały dużą wysokość. Przy 63 cm i 80 cm pod koniec cyklu podwoiły swój rozmiar. Czas uprawy wynosił odpowiednio 88 i 90 dni (jak określono przez Sensi Seeds, kwitnienie zakończyło się w ciągu 63-65 dni).

Były to dwa wspaniałe okazy konopi automatycznie kwitnących, ze wspaniałymi dużymi pąkami głównymi i mnóstwem grubych topów bocznych. Obie rośliny miały identyczną, dobrze ukształtowaną strukturę kwiatu, a ich gęste, zwarte pąki zawierały dużo żywicy.

Podobnie jak w przypadku pąków Skunk #1 Automatic, większość pąków wyglądała, jakby ktoś spryskał je niezliczoną ilością małych kropel żywicy. Do tego dochodzi zapach, wyjątkowo silny jak na odmianę automatyczną. Przenikliwy, słodki zapach z pikantnym tłem. Na szczęście moje filtry z węglem aktywnym działają prawidłowo, w przeciwnym razie tak silny zapach dostałby się do nosów osób, do których nie powinien.

Po wysuszeniu całkowite plony były zdumiewające – 57 i 75 gramów.”

Degustacja Super Skunk.

Wiele osób (w tym my!) twierdzi, że Super Skunk może wymagać większego doświadczenia, jeśli chodzi o jego spożywanie, niż jego uprawę. Wiadomo, że jest wyjątkowo silną odmianą. Niedoświadczeni konsumenci powinni o tym pamiętać i odpowiednio regulować swoje porcje.

Smak Super Skunk jest bardzo Skunkowy, z ziemistym posmakiem. Jest zaskakująco słodki, co sprawia, że niezwykle przyjemnie się go degustuje. Ellis D. opisał go jako uczucie pełne smaku w ustach ze słodkim zakończeniem. Nasi recenzenci okrzyknęli Super Skunk rośliną o prawdziwie oldschoolowym zapachu i smaku, niektórzy z nich wspominają swoje pierwsze podróże do Amsterdamu sprzed ponad 20 lat.

Jak już wspomniano, początkujący konsumenci powinni być ostrożni przy spożywaniu Super Skunk, jest on niezwykle silny, zapewniając charakterystyczne uczucie wtopienia się w kanapę. Super Skunk jest szanowany przez użytkowników marihuany medycznej ze względu na jej pełen efekt relaksu, senności, rozluźnienie mięśni.

Super Skunk jest odmianą indica z odpowiednią ilością sativy, która poprawia nastrój, powodując, że prawie każdy, kto jej spróbuje, wpada w błogi stan. Chcielibyśmy powiedzieć, że ta odmiana jest odpowiednia dla wszystkich poziomów tolerancji na marihuanę, ale nie jest to prawda. Jeśli uważasz się za osobę o niskiej tolerancji na marihuanę, postępuj z Super Skunk bardzo ostrożnie.

Nagrody i wyróżnienia Super Skunk.

Z biegiem lat Super Skunk zyskał uznanie za swoją moc, wydajność, zbiory i charakterystyczny smak. Poniżej przedstawiamy niektóre z nagród, jakie zdobył Super Skunk.

 • Super Skunk Automatic zdobywa pierwszą nagrodę w kategorii automatycznych nasion na Cannabis Highlife Cup 2014
 • Super Skunk Automatic zdobywa pierwszą nagrodę w kategorii automatycznych nasion na Cannabis Highlife Cup 2012
 • Super Skunk zdobywa drugą nagrodę w kategorii upraw ekologicznych na Cannabis Highlife Cup 2015

Uważamy, że Super Skunk na zawsze pozostanie doceniony, zarówno przez początkujących, jak i doświadczonych hodowców.

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
 • Partnerzy

 • Dowiedz się jak tu trafić. 

 • lub

  Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

  Nie pamiętasz hasła ?

  Skip to content