Ostatnio wielu rodziców odbija się od ściany nawet prosząc doktora Bachańskiego o zastosowanie terapii marihuana medyczną.

Otóż odpowiedzialne za taki stan rzeczy jest kierownictwo CZD ( Centrum Zdrowia Dziecka ).
Zabronili doktorowi wdrażania do tej terapii kolejnych pacjentów – w tej chwili jest ich 15 i o ile czegoś sami jako pacjenci czy rodzice pacjentów nie zrobimy to nic się nie zmieni. Doktor jest gotowy objąć opieka w leczeniu cannabisem 100 ciężko chorych dzieci! Musimy Mu w tym pomóc!
Jak to jednak zrobić?
Najprościej będzie bombardować dyrekcję CZD mailami ale i to może nie wystarczyć! Zatem piszmy maile z żądaniem objęcia dziecka taka terapią do Ministerstwa Zdrowia! do rzecznika Praw Dziecka! do Episkopatu Polski! do rządu, do premiera, prezydenta !
Musimy sprawy wziąć w swoje ręce i w końcu pokazać, że się nie ugniemy w walce o zdrowie i życie naszych dzieci!
Mam już serdecznie dosyć proszenia o o co nam się należy ! Konwencja Praw Człowieka, Konstytucja RP, Kodeks Praw Pacjenta, zwykła ludzka przyzwoitość gwarantuje nam prawo do leczenia i ratowania życie wszelkimi dostępnym metodami!
My ciągle tylko prosimy, błagamy, upokarzamy się …
Koniec z tym! Koniec pokory !
Tylko nasza determinacja może coś zdziałać …albo nadal będziemy w punkcie wyjścia… każdy ma prawo wyboru! Ja wybieram wysoko podniesione czoło!
Jeśli trzeba będzie to zaskarżę państwo polskie do Trybunału w Strassburgu, napiszę list do Papieża albo na piechotę pójdę do Białego Domu….
Ewentualnie zrobię to co już zrobiły miliony Polaków…. wyjadę z tego zaściankowego i barbarzyńskiego kraju…. tam gdzie się przestrzega praw człowieka!!!

      

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować!   |    WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt.- underground. BTC: 18RjqnTAyJ4QH3ZZkEjbZEE5MzEoactZ2H ETH: 0xf3f7F9453ea5Ac7eAFdB113bd18e7D6275229d82  
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content