Hej załoga! Tu Metrowy! Amsterdam zaliczony! Eclat , WUJO – Sklep dla palaczy & Haze byli tam z nami! Ale o tym potem. Miałem też trochę czasu, aby przemyśleć i uporządkować pewne sprawy, tematy i projekty. Zachęcam do lektury – warto wiedzieć więcej! To oczywiste.

Ostatnie wydarzenia, które doprowadziły do postawienia Jakubowi Gajewskiemu zarzutów sprowadzania i dystrybucji medycznego oleju RSO zmusiły nas do chwilowej zmiany priorytetów i nieco innej koordynacji projektów, nad którymi obecnie pracujemy wspólnie z Wolne Konopie, WUJO . pl oraz firmą Eclat.

W tym m.in. relacji z urodzin moich i Spliffa oraz zakrojonej na wielką skalę akcji promocyjnej związanej z nowym zapachem Cannabis: relacja z koncertu Junior Stress, Ras Luta, Kuba 1200 & Metrowy, HK Rufijok & DJ Juvson z Raciborza- już wkrótce na MetrowyTV – kolejni artyści podpisują zapach Cannabis w ramach akcji Eclat: Artyści dla Maxa. Podpisane przez nich butelki trafią do sprzedaży, a przychód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na dalsze leczenie małego Maxa

Pochwalimy się także materiałem z Hiszpanii. MetrowyTV wspólnie ze SpliffTV odwiedzają targi konopne Spannabis w Barcelonie – kolejne miasto na mapie SpliffCUP 2015: LINK
To jeden z elementów naszego wspólnego programu pt. “Weed Generation”. Pogadaliśmy z wieloma fajnymi ludźmi. Zaobserwowaliśmy kilka ciekawych różnic.

Ostatni weekend razem ze SpliffTV i Wuzetem spędziliśmy w Amsterdamie. Wspieraliśmy koncert Grubsona, Jareckiego i BRK:  HOLIZM TOUR 2015.
Cannabis i WUJO oraz firma odzieżowa Haze byli tam z nami! Będzie z tego dobry HIT! Podzielimy się wszystkim w relacji. SpliffCUP 2015 w Amsterdamie – testing w poszukiwaniu najlepszej jakości 🙂

…ale wracając jeszcze do polskiej rzeczywistości
Kolejny raz nie mogliśmy przejść obojętnie obok paranoi i obłudy, która przetacza się przez nas kraj. Prohibicja i chore PROCEDURY doprowadziły do tego, że Jakub Gajewski za ratowanie życia innych ludzi może trafić do więzienia na 15 lat! Stajemy murem za Siouem i będziemy robić wszystko co w naszej mocy, aby Jakub czuł, że ma w nas wsparcie. W poniedziałek uczestniczyliśmy w manifestacji w Warszawie, na której wyraziliśmy swój głęboki sprzeciw przeciw bandyckim i nieludzkim paragrafom, które fundują nam politycy. Będziemy nadal kruszyć beton i uczyć niedouczonych. Wspierają nas chorzy, ich rodzice, ich dzieci… ich bliscy. Nie odpuścimy! Na manifestacji byli obecni m.in.: Dorota Gudaniec– mama małego Maxa, którego leczy medyczną marihuaną (olej z kwiatów konopi ), Hubert Bartol – ojciec Kuby, który leczniczą marihuaną i olejem RSO wyleczył swojego syna z glejaka (raka mózgu):
Manifestacja ruszyła spod sejmu, gdzie w obecności licznych mediów (m.in.: SpliffTV, MetrowyTV, gazeta Metro Warszawa, TVP, TVN, Wprost, Superstacja, Gazeta Wyborcza, Polskie Radio Trójka, Radio Zet, Cannabis News) z transparentami w dłoni i uzbrojeni w symboliczne znicze ruszyliśmy pod Ministerstwo Sprawiedliwości. Znicze symbolizują ofiary prohibicji w naszym kraju. Tych, którzy nie mogą się leczyć medyczną MJ i olejem RSO, ale także tych, których prohibicja wtrąciła za ganję do więzienia, bądź zepchnęła na boczny tor – tzw. “sanki”.

30 000 ludzi rok rocznie w naszym kraju traci szansę na osiąganie sukcesów zawodowych, bo karany i skazany za posiadanie niewielkiej ilości nie może już liczyć chociażby na stanowisko publiczne. Zmiany i tak nadejdą! To tylko kwestia czasu. Wejdziemy tam do Was i przegonimy ciemnotę z Wiejskiej. Nie ma zgody na takie prawo!

Zobacz kilka materiałów i wesprzyj Wolne Konopie w walce o wolny wybór:

Gazeta Wyborcza
TokFm

Na manifestacji było nas 200. Na Marszu Wyzwolenia Konopi 30 maja chcę nas widzieć 200 000!!! Tak, tak! Zapraszamy całe Rodziny. Jesteś wnuczkiem – zabierz ze sobą swoją ukochaną Babcię Ganję 🙂 Pamiętaj, że Twoja babcia może nie mieć facebooka. Zaproś ją osobiście. Do zobaczenia na marszu:http://www.facebook.com/events/1534679483481837/

ZOBACZ www.metrowy.tv

Do naszych projektów muzycznych i filmowych wracamy z pełną parą. Także tych starszych. Wrócimy m.in. do kawałka “Daj na bus”, który zrealizowaliśmy we współpracy z Warsztatem Terapii Zajęciowej “Przystań” i firmą SkyShots z Rybnika w postaci “Hot16Chalange” – ąąąą! Kogo Twoim zdaniem nominował Metrowy? W akcji promocyjnej wspierało nas tutaj Wydawnictwo MaxFloRec:  Dziękóweczka – zobacz to na MetrowyTV.

Nawiązaliśmy także współpracę z Ekipą Vaporshop z Rybnika . Poza różnego rodzaju gadżetami, które będziemy Wam od nich prezentować wspólnie będziemy także dbali o dostarczanie Wam sporej dawki muzyki. Wrócimy do tego co było, ale zadbamy także o najnowsze tracki i projekty muzyczne, w których uczestniczę, bądź maczam palce – czyli co muzycznie wyprawia HK Rufijok czyli śląski armagedon 🙂  O jego płycie i mikstejpie też wkrótce usłyszycie więcej konkretów.

20 kwietnia odbyła się aktualizacja naszego prolegalizacyjnego hymnu MWK “Międzygalaktycznego Łańcucha Rymów Legalizacyjnych” GIBON !!! : http://soundcloud.com/protestsong/gibon Od teraz jest także opcja: Download.

Jeszcze przed tegorocznym Marszem Wyzwolenia Konopi w Warszawie kolejna aktualizacja naszego prolegalizacyjnego hymnu MWK “Międzygalaktycznego Łańcucha Rymów Legalizacyjnych” GIBON !!! cz.2 pt. “Medical Marihuana”:

Już wkrótce podzielimy się także z Wami wspomnieniami z moich urodzin w postaci spotu/niespodzianki. Nie będę ukrywać, że była to jedna z najlepszych imprez, w jakich uczestniczyłem. Podziękowania dla wspaniałych gości i rodzinki, dla Tyskie Pub oraz dla Wszystkich muzyków, którzy tego dnia zagrali: dęciaki TabuFankatak, Bartek Głombica, Morte, Bu, Jotoskleja (3oda Kru)Grubson, Leon Leonidas. Piąteczka dla Wolnych Konopi, które tak licznie u mnie zagościły! W Rodzinie zawsze najlepiej 🙂

Metrowy

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content