Koalicja Medycznej Marihuany zaprasza na konferencję prasową, która odbędzie się w środę, w Sejmie (pok.102), o godz. 13:30 pod hasłem: „Zdrowie nie może być nielegalne!”

Zdrowie oraz bezpieczeństwo wielu pacjentów zależy od tego, czy zmienimy prawo w związku z medycznym zastosowaniem marihuany w Polsce. Zmiany w Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii opracowali działacze Koalicji Medycznej Marihuany. Zakładają, że posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych nadal byłoby przestępstwem, ale prokurator umarzałby postępowania, jeśli przeznaczone by były na własny użytek – wyłącznie medyczny! Przy czym pacjent musiałby przedstawić odpowiednie zaświadczenie lekarskie.

Projekt nowelizacji ustawy (Druk 3811) przedłożyła w Sejmie grupa posłów, patronuje mu wicemarszałkini Sejmu Wanda Nowicka. Sprawa leży teraz w rękach posłów. Niestety, Komisja Zdrowia z przewodniczącym posłem Tomaszem Latosem, nie spieszy się nią zająć.

Dlatego w środę, 9. września o godz. 13:30 organizujemy w Sejmie konferencję prasową, wezmą w niej udział: wicemarszałkini Sejmu Wanda Nowicka, Dorota Gudaniec (Fundacja Krok po Kroku) i dr Marek Balicki w imieniu Koalicji Medycznej Marihuany, lekarz Marek Bachański oraz Martyna Dominik, Avaaz.

Po konferencji prasowej przekażemy przewodniczącemu Sejmowej Komisji Zdrowia posłowi Tomaszowi Latosowi podpisy, zebrane pod petycją o legalizację medycznej marihuany. Mamy ich ponad 45 tys.

Nie domagamy się legalizacji marihany do celów rekreacyjnych! Liczymy na wsparcie mediów i Państwa obecność na konferencji, odpowiemy na każde zadane pytanie. Zdrowie nie może być nielegalne! W imieniu Koalicji Medycznej Marihuany

Dorota Gudaniec, Marek Balicki

 

PODPISZ PETYCJĘ!

 

OGLĄDNIJ KONFERENCJĘ 

 

 

Jakub Gajewski
3 komentarze
  1. Izabela Chlebda 5 lat temu

    Nikomu nie wolno odmawiać pomocy potrzebującym tego lekarstwa. Zbrodnią jest odmawianie leczenia. Nie wspomnę o stratach ze względu na zakaz uprawy konopi.

  2. Roman Gradkowski 5 lat temu

    Domagam sie legalizacji medycznej marihuany

  3. Kazimierz Abramczyk 5 lat temu

    Nie tylko zakaz uprawy konopi indyjskich, ale przede wszystkim zakaz uprawy konopi siewnych przynosi ogromne straty. Może w końcu ktoś otrzeźwieje i zrozumie , że to co robi dla dobra ludzi w rzeczywistości przynosi ogromne szkody.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować!   |    WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt.- underground. BTC: 18RjqnTAyJ4QH3ZZkEjbZEE5MzEoactZ2H ETH: 0xf3f7F9453ea5Ac7eAFdB113bd18e7D6275229d82  
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account