Jeśli należysz do tego 1% konsumentów Ganji, którzy nie radzą sobie z jej używaniem, lub problematycznie używasz innych specyfików oferowanych przez czarny lub biały rynek polecamy tę klinikę redukcji szkód należącą do wybitnego specjalisty w tej dziedzinie – Marka Zygadły. 

Tam nie zostaniesz potraktowany jak intruz czy przestępca, nie zmuszą cię do wyrzeczenia się własnego Ja i nie będą nawracać cię na wiarę, w zamian otrzymasz fachową pomoc od ludzi, którzy są świadomi tego iż uzależnienie jest chorobą, którą trzeba leczyć. Ośrodek ten oferuje nowoczesny styl podejścia do uzależnionego oparty na filozofii redukcji szkód. Wspaniałe warunki, europejskie standarty terapii, indywidualne i partnerskie podejście – w prywatnym ośrodku na zboczach magicznej Doliny Będkowskiej nieopodal Krakowa. Sprawdzajcie i przekażcie dalej – ktoś potrzebujący może odnaleźć tam pomoc !!

…Terapia uzależnień  nie musi być bolesnym przeżywaniem wstydu, poczucia winy i bezradności. Dostatecznie dużo cierpienia przyszło wraz z chorobą, by jeszcze w terapii dokładać bólu… 

DOBRY OŚRODEK

Jakub Gajewski
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować!        |        WolneKonopie.org © 2020  -  Made on blunt. -  underground.  
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account