W tym roku wybieramy się na Cannafest do Pragi wraz z naszą celą! Tegoroczne Międzynarodowe Targi Konopne Cannafest są już czwartą edycją tego wydarzenia. Przez ostatnie 3 lata stały się jednym z głównych wydarzeń o tej tematyce. Nie tylko z powodu zainteresowania zagranicznych wystawców, ale również dzięki specjalistycznym programom towarzyszącym.  Pomiędzy 8 i 10 listopada w centrum wystawienniczym Praga – Holešovice zaprezentuje się rekordowa ilość wystawców.

good oneOdwiedzający targi mogą liczyć na ponad 150 wystawców, którzy będą przedstawiać najnowsze trendy na rynku konopi. Eksponenci z 17 krajów będą prezentować się na terenie “Prague Exhibition Grounds“. “Głównymi reprezentantami będą wiodący producenci nawozów i technologii uprawy, najlepsi hodowcy nasion konopi oraz producenci tekstyliów i kosmetyków. Zaprezentują się także media zajmujące się edukacją w dziedzinie konopi, instytucje zrzeszające firmy używające konopi jako surowca naturalnego, walczący o jej legalizację oraz stosowanie marihuany cannafest_logo_cmykw medycynie. Oczywiście udział wezmą również wiodące sklepy, nie tylko Czeskie, z akcesoriami do uprawy roślin. Zostanie zaprezentowany szeroki wachlarz akcesoriów firm oferujących waporyzery i inne akcesoria do palenia” – opowiada Lukáš Běhal, dyrektor targów Cannafest dodając, że w tym roku spodziewa się zwiększonego zainteresowania ze strony odwiedzających z USA, Rosji, Chorwacji i Słowenii, i napływ nowych wystawców, głównie z Hiszpanii.

Wielkim sukcesem okazał się w zeszłym roku projekt Vapo Lounge, oferował on odwiedzającym mozliwość własnoręcznego przetestowania różnych typów waporyzerów od wiodących producentów. W tym roku będzie podobnie. W ramach Vapo Lounge powiększy się sekcja materiałów i akcesoriów do palenia, goście otrzymują też informacje o waporyzacji z możliwością jej wypróbowania.

Programy specjalne i warsztaty

Integralną częścią trzydniowego wydarzenia jest konferencja specjalistyczna i program towarzyszący. Swój udział w  konferencji potwierdził profesor Lumír Hanuš, zaangażowany w badanie efektów działania konopi, którego wykłady sa najbardziej oblegane na Cannafest. Osobisty cannafest1udział w konopnej imprezie obiecał również Howard Marks, aka Mr. Nice, który będzie podpisywał swoją książkę, w planach jest także jego “one man show”. Ekspertka od medycznej marihuany, Liana Held, zagości również w Pradze ze swoim wykładem “Pozytywne i negatywne efekty globalne konopi terapeutycznej w Kalifornii”. Zastosowania konopi w medycynie i farmacji będą ważnym tematem tegorocznego Cannafestu.

Pełna lista wystawców oraz program imprezy będzie udostępniany na stronie www.cannafest.cz/ lub profilu Facebook www.facebook.com/Cannafest. Bilety na Cannafest mozna kupić z wyprzedzeniem już od września.

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content