Książka Zdrowaś Mario

#Zdrowasmario to kampania Poznaj Psychodeliki, której celem jest edukacja polskich polityków i opinii publicznej w temacie marihuany.


Kupując autorskie nasiona Wolnych Konopi Narco Polo lub książkę poruszającą kwestie medycznej marihuany w Polsce „Zdrowaś Mario” autorstwa Aleksandry Pezdy wspieracie oddolną walkę o zmiany mentalności w podejściu do konopi!
Finałem akcji jest wysłanie do polityków prezentów edukacyjnych w postaci wspomnianej książki, a jej ukrytym celem aktywacja Was – zwolenników tej roślinki!

Więcej informacji oraz wszystkie szczegóły znajdziecie pod linkiem:

http://wspieram.to/zdrowasmario

Do akcji możecie się włączyć na kilka sposobów. Kupienie cegiełki jest tylko jednym z nich. Zachęcamy do promowania całego przedsięwzięcia, hasztagu #zdrowasmario oraz samej książki! Możecie również opisywać swoje własne doświadczenia i trudności w stosowaniu medycznej marihuany i podsyłać na profil Poznaj Psychodeliki lub wstawiać na własnych profilach z oznaczeniem #zdrowasmario.

 

Jakub Gajewski
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować!   |    WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt.- underground. BTC: 18RjqnTAyJ4QH3ZZkEjbZEE5MzEoactZ2H ETH: 0xf3f7F9453ea5Ac7eAFdB113bd18e7D6275229d82  
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content