Pięćdziesięcio-cztero letni Trevor Smith dowiedział się od swoich lekarzy, że bez natychmiastowej operacji usunięcia jego prostaty, pęcherza moczowego i węzłów chłonnych zostaną mu dwa lata życia.

Nie zważając na ostrzeżenia lekarzy, Trevor, mąż i ojciec trójki potomków, zdecydował się przemyśleć inne opcje. Po

Trevor i Carole Smith

Trevor i Carol Smith

przeglądnięciu ‘Internetu’, postanowił rozpocząć zdrowe odżywianie, pić herbatkę Essiac (polecaną jako alternatywna terapia na raka) oraz przyjmować olej konopny (historia oleju konopnego wykorzystanego w leczeniu w tym filmie-> Rick Simpsons “Run From The Cure”). Jako że, ani on, ani jego rodzina nigdy nie przyjmowali środków odurzających rekreacyjnie, Trevor wraz z familią byli bardzo zdziwieni odkrywszy jak wielce uspokajające olej konopny ma działanie.

Cytując panią Smith (żona Trevora):

“Żadne z Nas nie spożywało narkotyków, więc nie wiedzieliśmy jakich efektów się można spodziewać. Z początku, Trevor był śpiący i nie reagował na rozmowę. Był fizycznie i psychicznie odurzony. Spał po dwanaście godzin w nocy. Była to jedna z najcięższych rzeczy jakie kiedykolwiek przeżyliśmy.”

W obawie przed utratą życia, pan Smith nie obawiał się konsekwencji prawnych związanych z zastosowaniem leku. Chciał zrobić to, co jest najlepsze dla niego i jego rodziny, bez względu na konsekwencje.

Pan Smith twierdzi:

“Nigdy nie zastanawiałem się ponownie o podjętej decyzji, był to wyścig z czasem, więc postawiłem wszystko na jedną kartę”.

Universytet Wschodniej Anglii opublikował ostatnio wyniki badań, które dowodzą, że konopie mogą spowolnić rozrost nowotworu. Podjęte ryzyko leczenia olejem konopnym przez Trevora, opłaciło się. Dziesięć tygodni po wizycie u doktora (tej na której doradzano mu operację usunięcia trzech organów, żeby przeżył) okazało się, że rak nie zaatakował żadnych innych narządów. Rodzina i Trevor byli zaskoczeni! Oznaczało to bowiem, że jego guzy mogą zostać usunięte poprzez mniej inwazyjnej operacji laserowej. Trevor Smith jest wolny od raka od ponad roku!

“Kiedy doktorzy powiedzieli mi, że jestem w fazie remisji, nie mogłem w to uwierzyć! Czuje się dłużnikiem wobec oleju konopnego i jego właściwościami medycznymi, są alternatywy leczenia chemioterapią, jednakże ludzie muszą przestać się ich bać.”

Obejrzyj poniższy film żeby zasięgnąć informacji o tym jak konopie pokonują raka:

ŹRÓDŁO:

CUREYOUROWNCANCER.ORG

TŁUMACZENIE: Natalia

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content