Po ogłoszeniu startu inicjatywy postanowiliśmy zwolnić się z pracy i ruszyć w trasę pomóc Wam zbierać podpisy. Jesteśmy na etapie przygotowywania naszego Gandziobusa do podróży. Jeśli wszystko dobrze pójdzie to na w połowie czerwca będziemy gotowi do działania. Jednak jak wiadomo plany lubią zmiany.

W tym momencie musimy wyznaczyć trasę. Planujemy podzielić ją na etapy za każdym razem powracając do Warszawy. Prawdopodobnie wyruszymy w cztery strony świata. Piszcie do nas gdzie możemy podjechać w waszych miastach, które miejsca są najczęściej uczęszczane przez przechodniów.

Główkujemy również jakie miasta odwiedzić i w jakich miejscach zbierać podpisy. Na pewno będziemy spotykać się przy punktach stacjonarnych, które widnieją na naszej mapce (link) lub tam gdzie nam wskażecie lub nas ułańska wyobraźnia poniesie.

Naszym celem jest dobra zabawa połączona z solidną edukacją poparta praktyczną pracą. Będziemy tłumaczyć Polakom dlaczego warto złożyć podpis pod naszym projektem (link).

Gandziobus podczas Marszu Wyzwolenia Konopi 2019
Gandziobus podczas manifestacji pod Sejmem
Podczas spoczynku w siedzibie WK
Po Marszu we Wrocławiu
Gandziobus przed oklejeniem na Inicjatywę Obywatelską 
Jakub Gajewski
Tags:
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content