Odkryj jaki potencjał drzemie w konopiach indyjskich! Praga, stolica Czech przygotowuje się do największych na świecie targów konopnych. Kosmetyki z konopi, zdrowa żywność, stylowe ubrania, rozwijające się akcesoria do konsumpcji i uprawy … plus profesjonalne wykłady, ciekawe warsztaty i program muzyczny na żywo. To wszystko i więcej będzie dostępne na największych na świecie targach – Cannafest!
IX Międzynarodowe targi konopi i ziół leczniczych odbędą się w dniach 2-4 listopada 2018 r. W siedzibie kompleksu wystawowego PVA Expo w Pradze-Letňany w Czechach. Na targach pojawi się ponad 280 wystawców z całego świata, oferując fascynujące produkty we wszystkich obszarach, w których konopie indyjskie są wykorzystywane jako roślina. Odwiedzający mogą spodziewać się bogatej oferty kosmetyków naturalnych, oryginalnych ubrań i ekologicznych materiałów budowlanych. Do sprzedaży trafi szeroka gama różnorodnego sprzętu do konsumpcji i do uprawy. Będziecie mogli również nabyć ogrom nasion różnych odmian konopi. Obecne będą także media i organizacje pozarządowe (w tym Wolne Konopie) zaangażowane w podnoszenie świadomości społecznej na temat konopi indyjskich. Temat wykładów na tegorocznej konferencji Cannafest skupi się głównie na potencjale terapeutycznym marihuany, o czym niedawno dyskutowano na całym świecie nie tylko w odniesieniu do leczenia chorób onkologicznych i padaczki. Targi organizują międzynarodową konferencję, która odbędzie się w dniach 3-4 listopada, w której wezmą udział naukowcy, lekarze i pacjenci z Czech i zagranicy. Znanymi specjalistami będą dr Ilya Reznik i Roei Zerahia z Izraela, długoletni lider badań nad konopiami indyjskimi. Szczególna uwaga zostanie ponownie poświęcona wykorzystaniu ekstraktu z konopi indyjskich w terapii, dla której odbędzie się specjalna debata panelowa. Wszystkie wykłady będą jednocześnie tłumaczone na język angielski i czeski. Od 1 listopada w tej samej przestrzeni konferencyjnej odbędzie się europejsko-amerykańska konferencja dotycząca konopi indyjskich, koncentrująca się na ściślejszej współpracy gospodarczej między Europą i Ameryką, w której wiele stanów w ostatnich latach zalegalizowało marihuanę. Odwiedzający Cannafest będą mogli skorzystać z atrakcyjnego program towarzyszącego targom, będą mogli wziąć udział w interaktywnych warsztatach i zabawić się w darmowej, muzycznej i imprezowej strefie Cannafest, gdzie wystąpią zespoły na żywo. Istnieje również strefa zabaw dla dzieci, w której pociechy będą mogły bawić się, a matki mogą zostawić swoje dzieci pod opieką wykwalifikowanej opiekunki. Pełny program towarzyszący dostępny jest na stronie Cannafest.com oraz na facebookowej stronie targów.

Wolne Konopie stworzą podczas targów Punkt Informacji Konopnej, gdzie będziecie mogli dowiedzieć się profesjonalnej wiedzy z zakresu wykorzystania konopi w przemyśle, medycynie lub jako używki.

Widzimy się na Cannafest!

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content