Dnia 25.05 o godz: 15:30 startujemy spod Pałacu Kultury i Nauki i kierujemy pochód w stronę Sejmu RP. W tym roku obchodzimy jubileusz. Jest to już 10 marsz, poprzez który chcemy pokazać społeczeństwu oraz władzom, iż obecna polityka narkotykowa to tak naprawdę zamach na obywatela, pacjenta oraz gospodarkę. Obecna polityka prowadzona przez nasze Państwo to maszynka do okradania z moralności oraz dóbr materialnych i swobód obywatelskich mieszkańców naszego kraju. To maszynka, która zabrania leczenia się naturalnym lekiem ciężko chorym osobom, dla których jest to często jedyna skuteczna metoda zwalczenia dolegliwości. Lek Cannabis jest nierzadko czynnikiem do całkowitego wyeliminowania chorób, takich jak jaskra czy nowotwory, z którymi obecna medycyna ma problemy, a także pomaga w leczeniu SM, AIDS, autyzmu, Parkinsona, Alzheimera i wielu innych chorób.

Kolejną dziedziną, w której konopie sprawdzały się przez tysiąclecia, to gospodarka. Konopie mają 40 tysięcy znanych zastosowań. Z 1 ha konopi można uzyskać tyle papieru, co z 4 ha lasu. Dodatkowo papier ten jest trwalszy i mocniejszy, a konopie dojrzewają 3 miesiące, a nie dziesiątki lat. Jest to sposób na trwającą od lat wycinkę puszczy amazońskiej! Beton z konopi jest tańszy i trwalszy. Domy z konopi mają więcej zalet niż tradycyjne. Tekstylia są dużo solidniejsze niż te z

MWK 2010

bawełny i są niealergiczne, odporne na wilgoć. Żywność uzyskana na bazie konopi jest zdrowa, posiada kwasy omega, o które ciężko w oferowanych produktach spożywczych. Wreszcie paliwo, które w bardzo łatwy sposób można wyprodukować, jest czyste i aby je uzyskać nie trzeba niszczyć środowiska naturalnego czy wywoływać wojen. Co ważne – wszystko, co można uzyskać z konopi, jest ekologiczne i nie zatruwa środowiska.

Mimo iż kiedyś w USA można było trafić do więzienia jak nie uprawiało się konopi, a niemalże wszystkie ubrania na świecie były z nich zrobione, społeczeństwu sprawnie wymazano tę wiedzę z pamięci z prostego względu – na konopie nie ma patentu, są rozwiązaniem na tysiące problemów, a wiadomym jest, że problemy są na rękę ludziom, którzy na nich zarabiają. Dlatego też to społeczeństwo musi chcieć zmian w tym aspekcie, aby wymusić ich konieczność i wrócić do naturalnych rozwiązań!  Musimy wspólnie wywierać naciski na polityków, aby zmiany nastąpiły!

Miejsce startu nie zmienia się i, jak co roku, startujemy spod Pałacu Kultury i Nauki oraz Dworca Centralnego, a kończymy pod Sejmem, krzycząc slogany i bawiąc się w pokoju! Podczas marszu planujemy happeningi. Pochód prowadzić będą 4  autobusy angielskie Double-Decker Cabrio oraz inne mniejsze pojazdy, z których artyści będą dawać mini koncerty. Pod Sejmem planujemy rozbić scenę, na której wystąpią wybrani przez Was artyści. Mile widziane transparenty i inwencje własne urozmaicające i ubarwiające nasz pochód, a niemile widziane osoby pod wpływem alkoholu, zachowujące się agresywnie! Wszelkich przebierańców – supermanów, ganjamanów, wielkie blanty i chodzące krzaki zapraszamy na autobus! Liczymy na waszą inwencję twórczą!

Po manifiestacji zapraszamy na Afterparty w klubie 1500 m2, gdzie wystąpią niektórzy z zaproszonych artystów!   Przez 3 dni po MWK planujemy rozbić miasteczko konopne pod Kancelarią Premiera, zatem liczymy na waszą obecność już wtedy! Pamiętajcie, że raz w roku każdy zwolennik sprawy powinien zarezerwować sobie czas i pojawić się na naszej manifestacji. Każdy sympatyk winien wyzbyć się uprzedzeń, gdyż sprawa uregulowania statusu konopi jest ponad podziałami politycznymi, subkulturowymi czy społecznymi! Każdy znajdzie miejsce dla siebie, a jeśli wyprowadzimy na ulice 100 000 ludzi, wtedy cała klasa polityczna poważnie potraktuje nasze postulaty. Zapraszamy WSZYSTKICH, którzy popierają naszą sprawę! Zarówno prawe jak i lewe strony polityczne, zarówno łysych jak i włochatych, hetero i homo, nasza idea jest jedną z nielicznych, która może te przeciwstawne środowiska połączyć, a nasza organizacja jest tego przykładem!

Do Warszawy można dostać się bardzo łatwo, wsiadając z najodleglejszych zakątków Polski, a końcowy przystanek mieści się po drugiej stronie ulicy od miejsca startu naszej manifestacji! Nie martwcie się o to, że się zagubicie lub nie będziecie mieć gdzie spać. Niebawem udostępnimy listę tanich noclegów oraz będziemy służyć pomocą w innych sprawach! Pamiętajcie, że wyprawa na Marsz to często niezapomniana przygoda. Trzeba tu być, aby to zrozumieć! Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcą wspólnie przyczynić się do poprawienia warunków bytowych ok. 3mln Polaków! Polubcie nasze wydarzenie na facebooku aby być na bieżąco.

Zapisujcie się już teraz i bądźcie na bieżąco uczestnicząc w naszych facebookowych stronach!

PROFIL FB – MARSZ WYZWOLENIA KONOPI

WYDARZENIE – MARSZ WYZWOLENIA KONOPIE W WARSZAWIE

MARSZ WYZWOLENIA KONOPI – RELACJE WIDEO

WYDARZENIE MIASTECZKO KONOPNE

WYJAZD NA MARSZ WYZWOLENIA KONOPI

WYDARZENIE AFTERPARTY W 1500M2

 

 

ARTYŚCI:

Potwierdzeni artyści, którzy wezmą udział w Marszu Wyzwolenia Konopi to:  Metrowy, Liroy, Mass Cypher/Marian Wielkopolski, MC Silk, Love Sen C Music & Junior Stress, Cheyeno LSB, Fazi (NAS),Małpa (NAS), Arab, SinSen, Kasza Kaszyński, Sot (PFK), Maskot, DJ Feel-X, Diox (Hi Fi Banda), Kisiel, Grabadub (New Bass Order). Jak  będziemy mieć już pełną listę artystów, którzy nas odwiedzą, udostępnimy sondę, w której wybierzecie tego, którego chcielibyście usłyszeć pod Sejmem! Zapraszamy wszystkich artystów, znanych bardziej lub mniej, na lawetę, gdzie wspólnie z innymi muzykami będziecie mogli wziąć udział w multikoncercie na specjalnej scenie pod Sejmem Rzeczypospolitej.

Siou

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content