Każdego roku tysiące uczestników i widzów biorą udział w Marszu Wyzwolenia Konopi. Jest to okazja do wprowadzenia na rynek usługi lub produktu, a także skuteczna reklama dla firm, które chcą zaistnieć na rynku konopnym, bądź firm, które chcą ugruntować swoją pozycję. Marsz stanowi doskonały element promocyjny o wysokim potencjale reklamowym. Jeżeli chcesz zareklamować swoją firmę podczas naszej manifestacji odezwij się pod numer +48 535 085 333 lub napisz e-mail na rzecznik@localhost. Każdą ofertę będziemy rozpatrywać indywidualnie i dopasowywać do potrzeb sponsora. Zapraszamy do wsparcia naszej inicjatywy również poprzez własną inicjatywę. Możesz zrobić transparent, lub element dekoracji, który ubarwi nasz pochód! Możesz też pomóc Nam udostępniając swoje możliwości – np druku plakatów i ulotek, etc.

 Współpracowaliśmy z wieloma partnerami i sponsorami. W naszym portfolio wydarzeń znajduje się miejsce dla firm każdej wielkości. Sponsoring jest dostosowany do potrzeb firmy. Korzyści obejmują: branding podczas eventu, przestrzeń ekspozycyjna podczas wydarzenia, dystrybucja produktów, działania w mediach i wiele innych.

Zapraszamy do kontaktu: 

Jakub Gajewski
535 085 333
rzecznik@localhost

 


 

Oferujemy dla Państwa także miejsce na reklamę mobilną, która znajduje się na Gandziobusie. Naszym busem odwiedzamy w ciągu sezonu (maj – październik/listopad) największe festiwale organizowane na terenie naszego kraju (Reage Ostróda Festiwal, Pol’and’Rock, Audioriver, Open’er itp.). Gandzjobus posiada fanpage na Facebook’u, który ma ponad 15 tysięcy obserwujących. Posty na tym fanpage’u są dodatkowym kanałem promocji. Każdą ofertę rozpatrujemy indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu:

Przemysław Jasiński
663 622 665
rzecznik@localhost

Jakub Gajewski
Tags:
1 komentarz
  1. Denys 2 lata temu

    kiedy maszeruje konopie we Wrocławiu?

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować!   |    WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt.- underground. BTC: 18RjqnTAyJ4QH3ZZkEjbZEE5MzEoactZ2H ETH: 0xf3f7F9453ea5Ac7eAFdB113bd18e7D6275229d82  
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account

Skip to content