„ABC  Uprawy Marihuany w celach naukowych i medycznych: Outdoor & Indoor” będzie dostępna w księgarniach, seedbankach i sklepach internetowych zaprzyjaźnionych z Wolnymi Konopiami. Już od 15 marca 2012 roku będziecie mogli wejśc w jej posiadanie. Jej autorem jest Leszek „al_mighty” Szczepkowski, wieloletni pasjonat wszystkich tematów związanych z uprawą zielonych roślin oraz aktywista Wolnych Konopi.  Czytelnik znajdzie tam wszystko, począwszy od informacji prawnych, medycznego zastosowania marihuany, przez wybór miejsca uprawy, nasion, breedera (hodowca, który uprawia konopie dla nasion a nie marihuany), podłoża, lamp, po treningi i techniki upraw. Poczyta o tym, jak rolnicy uprawiają na dworze pod słoneczkiem, a jak w domku, pod lampami. Jest to pierwsza tego typu publikacja wydana na światło dzienne w języku Polskim na tak szeroką skalę. Przede wszystkim merytoryczna zawartość poparta współpracą i wymianą doświadczeń z hodowcami z krainy wiatraków. Wydanie kolorowe, masa unikatowych zdjęć od zaawansowanych rolników i hodowców. Publikacja jest przeznaczona dla wszystkich osób zainteresowanych tą tematyką ale również dla naukowców, lekarzy czy osób przewlekle chorych. Premiera książki odbędzie się 15 marca 2012 roku. Wydawcą jest wydawnictwo RADWAN.

Więcej info już niebawem!

Recenzja Metrowego i Bu (Protest Song/3oda Kru)

Dobry wieczór!! Doskonała analiza tematu jakim jest umiejętność wykorzystania dobra natury zarówno w sferze chillotu”u, ekonomii, ale również medycyny. Jak i niechcianego przypału…Przystępna, sprawna i niebanalna retoryka argumentuje na korzyść depenalizacji marihuany w Polsce. Chętnie wręczymy to kompendium wiedzy absolutnie Każdemu Przeciwnikowi zmian w zakresie prawa narkotykowego w naszym kraju, jako bazę do podjęcia z nami – Zwolennikami zmian w zakresie zmian prawa narkotykowego – MERYTORYCZNEJ DYSKUSJI na ten temat. Pyyyk! Ale przede wszystkim Was Parchy i Parchinki zachęcamy do lektury.Yhyhyhy !!!


Inicjatywa Wolne Konopie

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
2 komentarze
 1. x 1 rok temu

  Nie jest to pierwsza ksiazka w Polsce!! Pierwsza byla Wszelka Wiedza o Mary Jane

 2. Mary 6 lat temu

  Powiem tak do dupy ta książka jest tak jak by żywcem,ktoś kopiował z neta artykuły i je wklejał w książkę. Mam nadzieje ,że się doczekamy w końcu pożądanej lektury na ten temat .

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
 • Partnerzy

 • Dowiedz się jak tu trafić. 

 • lub

  Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

  Nie pamiętasz hasła ?

  Skip to content