Dnia 25 maja 2019 kolejny raz będziemy maszerować ulicami, żeby w dosadny sposób głosić sprzeciw dla panującej w Polsce polityki wobec marihuany. Od kilkunastu lat jednoczymy ludzi o różnych poglądach, by razem, w kulturalny sposób i pozytywną energią, manifestować wspólne postulaty.

Maszerując w rytmie energicznych dźwięków muzyki, niosąc transparenty i wykrzykując nasz manifest, urządzamy największe wydarzenie pro-legalizacyjne w Polsce. Podczas imprezy towarzyszyć nam będą przemowy organizatorów oraz zaproszonych gości, koncerty znanych artystów, którzy także łączą się z nami podczas walki o legalizację marihuany.

Wszyscy dobrze zdajemy sobie sprawę, że w Polsce panuje prawo pełne absurdów oraz bezskuteczna prohibicja ganji. Powoduje to bardzo dużo społecznych krzywd i szkód, jak i też tragedii wielu osób, które są wsadzane za kratki z powodu posiadania ganji na własny użytek. Stowarzyszenie Wolne Konopie przeciwstawia się takiemu podejściu i cały czas wpływa na politykę narkotykową w polskim państwie. Marsz skupia uwagę społeczeństwa oraz polityków na kwestie medycznego, jak i rekreacyjnego wykorzystywania marihuany. Propaguje wykorzystywanie konopi w przemyśle i w życiu codziennym każdego człowieka, nie tylko jako używki i leku na różne dolegliwości. Jest to też najlepsza okazja do edukacji społeczeństwa w kwestii konopi, a aktywizacja obywateli jest w tym wypadku bardzo istotnym aspektem. Pamiętajmy, że tylko razem możemy wymusić na politykach zmianę podejścia do marihuany.

Harmonogram imprezy:

14:30 – zbiórka na placu bankowym

15:00 – Start wydarzenia, przemówienia

15:15 – koncert: WbijTube

15:30 – koncert: Kali

15:45 – koncert: Dudek P56 & Igor Eku Eku

16:00 – koncert: Stand Up – Jakub Dąbrowski

16:20 – niespodzianka przedmarszowa

16:30 – Start przemarszu pod pałac prezydencki

Trasa: Plac Bankowy -> Pałac prezydencki -> Plac Bankowy

Trasa przemarszu

18:00 – Przemówienia

18:20 – Koncert: BU

18:45 – koncert: Comson & Dziabson gość: AGIA

19:00 – Koncert: Metrowy & Angie

19:20 – koncert: Włodi

19:30 – Rozwiązanie zgromadzenia

20:00 – Klub Poziomy, Występ Stand Up

Godziny oraz kolejność występów mogą ulec zmianie!

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników Ganji!

2 komentarze
  1. Wladek 2 tygodnie temu

    Witam,na marszu wyzwolenia konopi krzycząc hasła typu sadzić,palić,zalegalizować na pewno nic się nie osiągnie,bo i tak jak na razie w Polsce jest duża ilość osób która jest zacofana w rozumieniu tej rośliny. Moje zdanie jest takie że lepiej pokazywać że roślina jest po to stworzona i używana przez tysiące lata w celach relaksacyjnych żeby pomagać odprężyć się po ciężkim dniu pracy. Na marszu nie mam możliwości uczestniczyć ale będę wspierać Was. Wszystko jest dla ludzi 😉

  2. jakub 2 tygodnie temu

    zajebiscie bede jak od trzech lat od kiedy poznalem sie z maryśą jestem niepelnosprawny poruszam sie na wozku elektrycznym nie mówię

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować!        |        WolneKonopie.org © 2019  -  "Made on blunt." -  underground.