Nasza planeta to jedyne miejsce w układzie słonecznym, gdzie człowiek może egzystować bez większych problemów. Niestety nasze agresywne bytowanie powoduje, że nasza Matka Ziemia jest coraz bardziej zaśmiecona i zniszczona, a z tego powodu los gatunku ludzkiego nie rysuje się w kolorowych barwach.

Jeśli chcemy myśleć o przyszłości naszych pokoleń musimy to robić już teraz. Z racji tego, że zdecydowana większość z nas i tak nie ma wpływu na globalne zanieczyszczenie, możemy chociaż trochę przyłożyć się do tego, aby świat otaczający nas był bardziej higieniczny. Zachęcamy do przyłączenia się do globalnej inicjatywy kryjącej się pod hashtagiem #StonerCleanupInitiative i upubliczniania zdjęć z akcji! Możecie to robić poprzez wszelkie media społecznościowe. Możecie załadować zdjęcia tutaj w komentarzach lub w facebookowym temacie !

Nasi aktywiści przeszli się po jeleniogórskim lesie i w 30 minut wyparowali dwie komory waporyzatora i zebrali dwa pełne worki śmieci. Ty nie musisz zbierać pełnych worów, wystarczy, że weźmiesz tyle ile możesz, tyle ile chcesz! Nie musisz nawet być konsumentem zioła! Wystarczy, że przyłączysz się do inicjatywy! Nie musimy chyba wspominać, że dzięki takiej akcji społeczeństwo nabierze szacunku do nas jako konsumentów i będzie to miało wpływ na to jak nas będą postrzegać! Edukacja kluczem do legalizacji!

Strona globalnej inicjatywy

Post na Facebooku Wolnych Konopi

Temat na forum Reddita

 

 

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content