Kolejny raz mamy przyjemność przyjrzeć się polityce przeciwdziałania narkomanii w Polsce. Stołeczni funkcjonariusze chcąc złapać dilerów z Jamajki zatrzymują ikonę polskiej muzyki rockowej. Ich praca opłacana z naszych podatków jest ważna, służy temu, by nasze dzieci nie paliły marihuany (alkohol pić mogą, dlatego jest w sklepach). Rządzące służbami statystyki wykrywalności przestępstw znów pójdą w górę, w końcu jest przestępstwo i jest sprawca. Przez media przetoczy się fala krytyki pomieszana z niedowierzaniem. Po Jamalu, Ostr, Bottle in England czy basiście T-Love jest to kolejny sukces w walce o trzeźwość artystów i narodu, w końcu, jak twierdzi policja i senator Piotrowski (PiS), tylko w ten sposób można dotrzeć do dilerów, bo według niego każdy diler ma przy sobie nie więcej niż 1 gram.

Kolejne absurdalne zatrzymanie jest dobrą okazją do podjęcia rozmów nad zgłoszoną 25 maja b.r. nowelą zaproponowaną przez Polską Sieć Polityki Narkotykowej (i popartą przez posłów RP i PO) , gdzie znajduje się delegacja dla Ministra Sprawiedliwości do sporządzenia tabeli wartości granicznych – aby policja na tej podstawie mogła odstąpić od czynności i poszukać prawdziwych przestępców. Być może Donalda Tuska skłoni do zastanowienia się nad tym problemem jego najbliższe otoczenie, mamy informacje od naszych czołowych działaczy o tym, jak to członkowie  PO i S”MD” też lubią sobie zapalić. Czy może jednak ktoś z nich musi wpaść żeby Szeryf otworzył oczy ?

Sekretarz Stowarzyszenia Wolne Konopie 

apl. adw. Stelios Alewras

tel: 791 32 55 99

 

P.S. Warto zauważyć, że zatrzymanie Kory miało miejsce po tym, jak w ostatnim numerze tygodnika Wprost oświadczyła, że gdyby miała taką możliwość to chętnie by sobie zapaliła marihuanę. Czy to całokowity przypadek, że została zatrzymana, czy też służby mają interes w „zepsuciu” mainstrimowej reputacji artystki chcąc ją zastraszyć i przeszkodzić  w karierze muzycznej?

 

ŹRÓDŁO: GAZETA.PL

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content