Targi konopne Cannafest w czeskiej Pradze, to aktualnie największe takie wydarzenie na świecie.
Co roku skupia kilkuset wystawców z kilkudziesięciu państw aby zaprezentować odwiedzającym cały wachlarz możliwości jakie daje dzisiejszy rynek konopny, który dynamicznie się rozwija.

Jest to miejsce przygotowane z myślą o użytkownikach konopi w każdej dziedzinie. Jeśli jesteś growerem znajdziesz tam najbardziej nowoczesny sprzęt do uprawy konopi. Każdy palaczy marihuany podczas targów zaopatrzy się w świetnej jakości sprzęt, który pozwoli jeszcze bardziej cieszyć się i korzystać z ceremonii palenia. Dla pacjentów medycznej marihuany przeznaczone są stanowiska oferujące produkty z CBD oraz punkty informacyjne. Oprócz tego przez cały czas trwania targów odbywają się liczne konferencje. Dodatkowo istnieje strefa przeznaczona na relaks, gdzie możemy się po prostu dobrze bawić!

Cannafest jest również świetnym miejscem dla ludzi, którzy chcą poznać zastosowanie konopi siewnych. Zdrowa żywność, ekologiczne ubrania, skuteczne naturalne kosmetyki to tylko najbardziej znane z nich. Podczas targów możecie poznać wszystkie!

Miejsce to od zawsze skupia przedstawicieli jednostek dążących do legalizacji MJ na świecie. Wolne Konopie również co roku są gościem Cannafest. I w tym roku się tam pojawimy! Razem z dziewczynami z The Hemp Chicks będziemy czekać na odwiedzających w naszej celi, która symbolizuje panującą w Polsce prohibicję.
Chyba nie musimy was namawiać na to spotkanie?

Do zobaczenia w Pradze!

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content