Targi konopne Cannafest w czeskiej Pradze, to aktualnie największe takie wydarzenie na świecie.
Co roku skupia kilkuset wystawców z kilkudziesięciu państw aby zaprezentować odwiedzającym cały wachlarz możliwości jakie daje dzisiejszy rynek konopny, który dynamicznie się rozwija.

Jest to miejsce przygotowane z myślą o użytkownikach konopi w każdej dziedzinie. Jeśli jesteś growerem znajdziesz tam najbardziej nowoczesny sprzęt do uprawy konopi. Każdy palaczy marihuany podczas targów zaopatrzy się w świetnej jakości sprzęt, który pozwoli jeszcze bardziej cieszyć się i korzystać z ceremonii palenia. Dla pacjentów medycznej marihuany przeznaczone są stanowiska oferujące produkty z CBD oraz punkty informacyjne. Oprócz tego przez cały czas trwania targów odbywają się liczne konferencje. Dodatkowo istnieje strefa przeznaczona na relaks, gdzie możemy się po prostu dobrze bawić!

Cannafest jest również świetnym miejscem dla ludzi, którzy chcą poznać zastosowanie konopi siewnych. Zdrowa żywność, ekologiczne ubrania, skuteczne naturalne kosmetyki to tylko najbardziej znane z nich. Podczas targów możecie poznać wszystkie!

Miejsce to od zawsze skupia przedstawicieli jednostek dążących do legalizacji MJ na świecie. Wolne Konopie również co roku są gościem Cannafest. I w tym roku się tam pojawimy! Razem z dziewczynami z The Hemp Chicks będziemy czekać na odwiedzających w naszej celi, która symbolizuje panującą w Polsce prohibicję.
Chyba nie musimy was namawiać na to spotkanie?

Do zobaczenia w Pradze!

Jakub Gajewski
Sadzić, Palić, Zalegalizować!   |    WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt.- underground. BTC: 18RjqnTAyJ4QH3ZZkEjbZEE5MzEoactZ2H ETH: 0xf3f7F9453ea5Ac7eAFdB113bd18e7D6275229d82  
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account

Skip to content