Mam nieodparte wrażenie, że padłam ofiarą…marketingu politycznego.

Media od miesiąca trąbią o wielkoduszności prezesa Kaczyńskiego, o tym jak matka poruszyła jego serce historią ciężko chorego dziecka i jak to w skutek tego poruszenia prezesowi zrobiło się smutno i odmienił los pacjentów!!!

Mam też nieodparte wrażenie, że ktoś mocno manipuluje emocjami, faktami i moim synem!
Wszystko to zaś dlatego, że napisałam, że Jarosław Kaczyński jest miłym panem, którzy z uwagą wysłuchał naszej historii i poczynił kroki ku normalizacji poprzez zapowiedź refundacji leków na bazie Cannabis.

Moja uczciwość i brak trolla w sercu teraz wprowadza ludzi w błąd!

Otóż moi drodzy nie do końca jest tak różowo!

Zapowiedziana refundacja jest juz okrojona – o Sativex wbrew zapowiedziOm WCALE nie jest refundowany a refundacja Bedrocanu jest nierozłączną częścią importu docelowego, który
JEST FIKCJĄ LITERACKO POLITYCZNĄ!!!!
Nadal podtrzymuję prawdziwy przekaz ze spotkania z J.Kaczyńskim – było miłe i merytoryczne ale na litość BOSKĄ nie oznaczało LEGALIZACJI.

Mało tego! jesteśmy jako pacjenci w głębokim poważaniu bo Biuro Analiz Sejmowych skierowało nasz projekt do NOTYFIKACJI przez WSZYSTKIE PAŃSTWA UNII EUROPEJSKIEJ!!!!

To dla pacjentów może oznaczać, że będziemy czekać na analizę może i kilka lat!!!

To skandal! To zdrada polskich pacjentów! To kolejny dowód na to, że człowiek jest w „poważaniu” władzy !

Natomiast pięknie kwitnie marketing polityczny! tak ładnie na łamach kolorowej prasy wygląda Kaczyński ze mną i Maxiem???

Panie Prezesie Kaczyński!!
Proszę się ze mną raz jeszcze spotkać, poświęcić kilka dodatkowych minut a wykażę Panu jak jesteśmy oboje wkręcani i jak manipuluje się Panem i mną…a przez nas setkami tysięcy pacjentów:(
W środę i w czwartek – 13 i 14 kwietnia jestem w Warszawie.

      

Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content