Mam nieodparte wrażenie, że padłam ofiarą…marketingu politycznego.

Media od miesiąca trąbią o wielkoduszności prezesa Kaczyńskiego, o tym jak matka poruszyła jego serce historią ciężko chorego dziecka i jak to w skutek tego poruszenia prezesowi zrobiło się smutno i odmienił los pacjentów!!!

Mam też nieodparte wrażenie, że ktoś mocno manipuluje emocjami, faktami i moim synem!
Wszystko to zaś dlatego, że napisałam, że Jarosław Kaczyński jest miłym panem, którzy z uwagą wysłuchał naszej historii i poczynił kroki ku normalizacji poprzez zapowiedź refundacji leków na bazie Cannabis.

Moja uczciwość i brak trolla w sercu teraz wprowadza ludzi w błąd!

Otóż moi drodzy nie do końca jest tak różowo!

Zapowiedziana refundacja jest juz okrojona – o Sativex wbrew zapowiedziOm WCALE nie jest refundowany a refundacja Bedrocanu jest nierozłączną częścią importu docelowego, który
JEST FIKCJĄ LITERACKO POLITYCZNĄ!!!!
Nadal podtrzymuję prawdziwy przekaz ze spotkania z J.Kaczyńskim – było miłe i merytoryczne ale na litość BOSKĄ nie oznaczało LEGALIZACJI.

Mało tego! jesteśmy jako pacjenci w głębokim poważaniu bo Biuro Analiz Sejmowych skierowało nasz projekt do NOTYFIKACJI przez WSZYSTKIE PAŃSTWA UNII EUROPEJSKIEJ!!!!

To dla pacjentów może oznaczać, że będziemy czekać na analizę może i kilka lat!!!

To skandal! To zdrada polskich pacjentów! To kolejny dowód na to, że człowiek jest w “poważaniu” władzy !

Natomiast pięknie kwitnie marketing polityczny! tak ładnie na łamach kolorowej prasy wygląda Kaczyński ze mną i Maxiem???

Panie Prezesie Kaczyński!!
Proszę się ze mną raz jeszcze spotkać, poświęcić kilka dodatkowych minut a wykażę Panu jak jesteśmy oboje wkręcani i jak manipuluje się Panem i mną…a przez nas setkami tysięcy pacjentów:(
W środę i w czwartek – 13 i 14 kwietnia jestem w Warszawie.

      

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować!   |    WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt.- underground. BTC: 18RjqnTAyJ4QH3ZZkEjbZEE5MzEoactZ2H ETH: 0xf3f7F9453ea5Ac7eAFdB113bd18e7D6275229d82  
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account

Skip to content