Poznano tysiące przypadków, w których zastosowanie konopi w medycynie okazało się najlepszym rozwiązaniem dla pacjenta. Syntetyczne lekarstwa niszczą wątrobę i w większości są bardzo szkodliwe, nawet farmaceuci potwierdzają tragiczne skutki uboczne niektórych lęków.

Cash Hyde był najmłodszym pacjentem Medical Cannabis w Stanach Zjednoczonych. Lekarze byli w stanie zastąpić siedem przerażających i toksycznych leków, które kompletnie wyniszczały organizm chłopca. Rodzice wraz z Lekarzami zdecydowali się zastosować olej konopny wg procedury Ricka Simpsona.

Chłopczyk był tak chory, że nie jadł ponad 40 dni, żył na TPN , lipidach jak i dożylnym odżywianiu, wymiotował 8-10 razy dziennie i ledwo podnosił głowę z poduszki. W ciągu dwóch tygodni od otrzymania oleju, Cash jadł, śmiejąc się, i miał jakość życia, jakiej nie mógł doświadczać od miesięcy.
Przeżył wstrząs septyczny, udar mózgu, zatorowość żył, nadciśnienie płucne, wszystkie skutki uboczne chemioterapii i przeszczepu szpiku kostnego. Rodzicom chłopca powiedziano, że po jego 4-tym epizodzie zatrzymania krążenia będzie miał uszkodzenia mózgu, niewydolność narządów, i że w końcu umrze. Jednak on nie umarł i przez kolejne 2 lata cieszył się codziennym życiem, co w przypadku tradycyjnego sposobu leczenia byłoby niemożliwe.
Cash żył pół swojego życia z rura zasilająca jego żołądek. I połowę swojego życia spędził w szpitalach – w tym 49-dni w śpiączce – po diagnozie z rakiem mózgu.

Zmarł 14 listopada 2012 w ramionach ojca w domu rodzinnym w Missoula, Mont.
Ten mały chłopiec przyniósł swoim krótkim życiem dużo miłości do tego świata i nadziei dla wielu ludzi. Konopie pomogły choć przez chwilę zapominać mu o szpitalnym łóżku i spędzać czas z rodziną intensywnie poznając świat.
Polecamy zapoznanie się z całą historia tego chłopca, tak bardzo przecież podobnego do naszych dzieci bo ta choroba może dotknąć każdego.

ŹRÓDŁO: http://www.cashhydefoundation.com/

Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content