DO PREZYDENTA RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ
ANDRZEJA DUDY

Szanowny Panie Prezydencie,

Na Pana ręce składam „najszczersze” podziękowania. Podziękowania proszę skierować także w stronę dyrekcji Centrum Zdrowia Dziecka.

Dzięki ostatnim decyzjom Pana Prezydenta oraz ignorancji i niekompetencji dyrekcji Centrum Zdrowia Dziecka – wraz z przyjaciółmi i bliskimi – podjęliśmy decyzję o wyemigrowaniu „kompletnych” rodzin, poza niebezpieczne terytorium „naszego” kraju. Bezpieczeństwo na które postawił Pan w kampanii prezydenckiej, dzisiaj – w miesiąc po objęciu stanowiska – może Pan potraktować jako niechlubną historię zdewastowania swojego autorytetu.

Poruszę tylko dwa z wielu bulwersujących tematów, które bezpośrednio przyczyniły się do „ekstremalnych” zmian w życiu naszych „polskich” rodzin. Pragnę zauważyć, że kraj w którym dzisiaj – a więc już za Pana kadencji – rodzą się nasze dzieci – za sprawą Pana jednego podpisu oraz niekompetencji urzędników z CZD – stał się krajem najbardziej niebezpiecznym … od czasów „okrągłego stołu”.

Aby wychowywać w zdrowiu i szczęściu naszych najmłodszych członków rodu, potrzebni są uczciwi i kompetentni urzędnicy. Tego w Centrum Zdrowia Dziecka zabrakło a urzędnicze zdemoralizowanie polityków, daleko wykroczyło poza ramy „konstytucyjnej przestępczości”. Irytuje więc fakt, że w tak krótkim czasie „prezydentury” zdewastował Pan słowo – „bezpieczeństwo” i to tych najmłodszych obywateli. Irytuje także fakt, że dyrekcja Centrum Zdrowia Dziecka nadal jest … dyrekcją.

Pierwszy z bulwersujących tematów to… degrengolada podczas seminarium „Cannabis leczy”, którą – wspomniana wyżej – dyrekcja CZD ośmiela się nazywać … konferencją. To absolutny brak szacunku dla pieniędzy podatników oraz „sadystyczna egzekucja” dokonana na chorych dzieciach, które miały nieszczęście urodzić się w kraju, którego jest Pan najwyższym reprezentantem. „Konferencja” pozbawiająca udziału jedynego specjalisty skutecznie leczącego – na którego wszyscy świadomi możliwości leczniczych „konopi” z niecierpliwością
oczekiwali – to jak … organizacja chóru kościelnego dla głuchoniemych.

Nie widzę więc, jako były płatnik podatków, żadnego sensownego uzasadnienia dalszego drenażu mojego portfela w „kierunku” Narodowego Funduszu Zdrowia oraz całego „resortu zdrowia”, z którego organizowało się do tej pory wspomniane „szopki” i nadal opłaca urzędnicze posady defraudantów. Defraudantów, na skutek których decyzji, najmłodsi obywatele tego kraju… cierpią w niewyobrażalny – dla zdrowego obywatela – sposób. Z tego co powszechnie wiadomo, w krajach trzeciego świata, dzieci z lekooporną padaczką są – bez urzędniczych przeszkód i z dużymi sukcesami – leczone tym, co dzisiaj w naszym kraju jest prawnie… zabronione.

Czy zatem międzynarodowe fundacje wspierające dzieci krajów trzeciego świata należy – w trosce o najmłodszych obywateli – „przekierować” do centralnej Europy ? Do kraju, w którym standardy leczenia daleko odbiegają od standardów … afrykańskich.

Czy „nowopolskie” stwierdzenie że „…jesteśmy sto lat za murzynami” musi być realizowane i reklamowane… za Pana kadencji? Brak reakcji, ze strony Pana Prezydenta sprawia, że pozbawieni moralności, wstydu i honoru urzędnicy, nadal budują karykaturalny obraz polskiego społeczeństwa. Społeczeństwa dumnego, które w niedalekiej przyszłości wyemigruje poza dewastujące terytorium Polskie rodziny kraju, lub wyjdzie na ulicę z pochodniami, dewastując domy urzędniczego plebsu. Polacy oprócz rozumu, mają także ograniczony próg odporności i tolerancji.

Panie Prezydencie. Patrząc „realnym” okiem byłego obywatela … w niedalekiej przyszłości stanie Pan, przed nowym wyzwaniem. Ojcostwo jest darem, ale dziedzictwo w postaci wnuków to doświadczenie bezgranicznego szczęścia. Nie jestem wyznawcą katolickich doktryn, ale całym sercem życzę Panu, aby w przyszłości, wnukowie nigdy nie potrzebowały pomocy zawieszonego przez dyrekcję CZD – w czynnościach, leczącego „nieuleczalne” dzieci, doktora Bachańskiego. Doktora, na którym już dokonano medialnego i dalece niesprawiedliwego linczu. Doktora, który bez Pana pomocy, w tym niedokształconym i niekompetentnym świecie akademickiej medycyny prawdopodobnie „podzieli” los doktora Ignacego Semmelweisa sprzed dwustu laty.

Czy naprawdę, aż tak daleko – w intelektualnym rozwoju – cofnął się urzędniczy personel „polskiej służby zdrowia”? Oby świat okazał się, dla przyszłych wnuków Pana Prezydenta łaskawy. A może o pomoc w sprawie doktora Bachańskiego mam poprosić Pana Zbigniewa Stonogę ? Odnoszę nieodosobnione wrażenie, że jest bardziej skutecznym POLAKIEM od Pana Prezydenta.

Skoro rodzina i bezpieczeństwo to dwa z czterech filarów podstawowej działalności Pana Prezydenta, optymistycznie liczę na rzetelne i wnikliwe „prześwietlenie” barbarzyńskich praktyk stosowanych w Centrum Zdrowia Dziecka, byłego pomnika i symbolu gwarancji bezpieczeństwa dla polskich rodzin. Przynajmniej w tej kwestii ma pan szanse na częściowe zrehabilitowanie.

Drugi bulwersujący temat to niebezpieczny dla polskich rodzin podpis Pana Prezydenta pod ustawą dotyczącą rozszerzenia kalendarza szczepień obowiązkowych.

Czy zaszczepił Pan swoją córkę „obowiązkową” – lada moment – szczepionką HPV? Jeżeli tak, to proszę – w niedalekiej przyszłości – spodziewać się powikłań poszczepiennych. Nie mam na uwadze powikłań krótkoterminowych, występujących zaraz po iniekcji. Szczepionka HPV – którą chce Pan masowo zaszczepić wszystkie polskie dorastające dziewczynki – powoduje drastyczny wzrost ryzyka zachorowań nowotworowych. Ta informacja pochodzi bezpośrednio od producenta szczepionek, wiec nie podlega dyskusji jej weryfikacja. Nikt przecież nie wie lepiej od producenta co wyprodukował.

Niezależne instytuty badawcze – a pozostało już ich niewiele, gdyż koncerny farmaceutyczne nieustannie próbują je „pacyfikować”  alarmują, że HPV to nadal eksperyment. Nie ma żadnych przekonujących „efektów” zapobiegania nowotworom szczepionką HPV. To co przeraża – walczących o zdrowie swoich podopiecznych – to fakt, że nie ma żadnych badań dotyczących okresu największej „ekspansji” choroby, a więc przynajmniej… trzydziestego roku życia zaszczepionych kobiet.

Podpisał Pan ustawę rozszerzającą obowiązkowe szczepienia w chwili, gdy inne państwa w pospiechu wycofują swoje rekomendacje dla tego niebezpiecznego eksperymentu. Dzisiaj zrobił Pan z polskich dzieci króliki doświadczalne koncernów farmaceutycznych. Koncernów, które w „MATCE POLCE” znalazły – za Pana przyzwoleniem dojną krowę, aby odkuć miliardowe straty z tytułu odszkodowań, do których zostały prawnie przymuszone w innych krajach, gdzie rzeczywiste bezpieczeństwo dzieci jest sprawą priorytetową.

Dzięki Pana jednemu podpisowi – Polska będzie jedynym krajem w Unii Europejskiej i prawdopodobnie jedynym państwem świata, w którym powyższy eksperyment będzie kontynuowany przymusowo. Przymusowo, pod nadzorem Sanepidu, niczym Gestapo stojącego na straży prawa.

Czy pięćdziesiąt udokumentowanych zgonów dzieci na wskutek „aplikacji” szczepionki HPV to za mało, aby wdrożyć „Polski Plan Bezpieczeństwa”. Czy trzynaście tysięcy zgłoszonych i udokumentowanych poważnych powikłań poszczepiennych wraz z całkowitą niesprawnością młodych kobiet to mało, aby nie składać „prezydenckiego podpisu”?
Co musiałoby się wydarzyć, aby w kraju Pana Prezydenta – gdzie podobno bezpieczeństwo obywateli jest sprawą najważniejszą – podpis nad ustawą rozszerzającą obowiązkowy program niebezpiecznych szczepień, nie został złożony?

Jest Pan Prezydentem wszystkich Polaków, czy wszystkich koncernów farmaceutycznych? Oby zatem los był łaskawy dla Pana córki i jeżeli będzie Pan miał szczęście przyszłych wnuków. Igranie z HPV to igranie z ogniem.

Proszę więc zrozumieć, rozczarowanie obywateli – którzy masowo wyprowadzają swoje firmy, poza terytorium kraju. Teraz pacjenci  również zaczną to robić.  W trosce o własne rodziny zostaliśmy zmuszeni do opuszczenia kraju.

Bardzo niedobrze jest kiedy obywatele wyjeżdżają z kraju z przyczyn ekonomicznych. Katastrofą jest jednak, gdy muszą to zrobić w obawie o życie i zdrowie swoich najmłodszych członków rodu. Ja właśnie do tych należę, dla których rodzina i bezpieczeństwo to sprawy najważniejsze.

Mam także nadzieję, że moja wiedza i doświadczenie pozwoli skutecznie „emigrować” setkom firm poza niebezpieczne terytorium naszego kraju, co poniekąd stało się moją życiową pasją. Kraj w którym naraża się zdrowie i życie małych obywateli, nie jest miejscem ludzi, dla których rodzina stanowi wartość nadrzędną, a niekompetencja i arogancja urzędników jest powszechnie akceptowana przy wtórze polityków najwyższego szczebla .

Mam nadzieję, że permanentny i stały wypływ gotówki z Urzędów Skarbowych, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Narodowego Funduszu Zdrowia, skłoni do refleksji obecnego Pana Prezydenta.

Dzisiaj „wygonił” Pan nas troskliwych rodziców z kraju ale proszę zapamiętać.

W niedalekiej przyszłości powrócimy z siłą Spartan – bo taką mamy patriotyczną naturę – rozliczając wszystkich urzędników i polityków z najmniejszych „potknięć”. Proszę więc, już teraz, na początku Pana prezydenckiej kadencji… nie „poczuwać” się… bezkarnym.

Z wyrazami szacunku.

[…….]

Dokument sporządzono w 5 egzemplarzach:

1) do Kancelarii Prezydenta RP

2) do Watykańskiego Sekretariatu Stanu Stolicy Apostolskiej
(wersja tłumaczona)

3) do fundacji „Polacy Dla Polaków”

4) do dyrekcji CZD
5) w wersji elektronicznej – do pełnej dyspozycji – Pana Zbigniewa Stonogi

Tags:
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content