Ostatnio miałam wątpliwą przyjemność dyskutować o wynikach badań naukowych a raczej ich braku….
Z czystej złośliwości nie podam adresu bloga człowieka, który chyba uważa się za zbawcę niewinnych duszyczek, które to padły ofiara totalnej manipulacji i ściemy związanej z rzekomo leczniczym działaniem marihuany…
Bo rzekome jest działanie u Maxa! bo rzekome jest działanie MM u Jabuba, u Oli, u Ksawiera, u Emilki i u dziesiątek innych osób… bo przecież brakuje badań!

Krew mnie zalewa kiedy słyszę o tym argumencie … miałam okazję rozmawiać kilka dni temu z jednym z wysoko postawionych urzędników, który stwierdził, że 2500 dzieciaków leczonych w klinice Josha Stanleya to TEŻ żaden dowód! … bo przecież nie ma badań… a liczą się tabelki !

Co to znaczy że tabelek brak? co to oznacza w kontekście życia dzieci? życia i zdrowia każdego pacjenta.. w końcu człowiek to nie numer statystyczny to CZŁOWIEK! ma rodzinę, bliskich, przyjaciół, sąsiadów…

Jeśli MM pomaga chociaż jednej osobie to uzdrawia się całe jej środowisko.

Czy zwolennicy tabelek ( którym nie jestem zasadniczo przeciwna i tez sobie życzę aby były przeprowadzone rzetelne i wiarygodne badania ) maja świadomość, że najważniejszy jest żywy człowiek i to jemu ma służyć nauka?

Czy w oczekiwaniu na tabelki mamy patrzeć na cierpienia bliskich i nawet wiedząc, że jest lek, który pomaga mamy to odsunąć na bliżej nie określona przyszłość i czekać na tabelki?e choć nielegalne ale jest skuteczne.

Ja się nie godzę na taki stan rzeczy i taka argumentację… Niech się tabelki tworzą, badania trwają ale wara od leczenia, które choć nielegalne ale jest skuteczne.

Dla mnie codziennym dowodem na skuteczność leczenia jest widok mojego własnego dziecka, jego postępy w terapii, jego uśmiech, jego BRAK NAPADÓW. Więcej dowodów nie potrzebuje i dla przypomnienia napisze , że Max jest leczony medyczną marihuana od 28 września 2014 r. Miał kilkaset napadów dziennie i żadnych widoków na rozwój i w miarę normalne życie!

Dzisiaj max ma kilka napadów w miesiącu ( i to nie zawsze ) , świetnie się rozwija nadrabiając ponad 5 lat totalnej stagnacji !

Nie pozwolę sobie na odebranie szansy na rozwój , zdrowie i godne życie nawet jeśli na świecie nie powstanie ani jedna tabelka potwierdzająca skuteczność MM

      

Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content