W Jeleniej Górze i Wrocławiu pod koniec listopada zabłysło zielone światło dla zakazanej rośliny. Za akcje odpowiedzialni są nikomu bliżej nieznani sympatycy zielonego liścia spod znaku Wolnych Konopi. Ta sympatyczna i niewymagająca wielkich nakładów akcja ma na celu wywołanie uśmiechu na twarzach kierowców, którzy o poranku, gdy jeszcze w ich umysłach kłębią się opary nieunormowanych myśli, mogą zastanowić się choć chwilę nad problemem jaki gnębi konopne społeczeństwo. Palacze Ganji mają to do siebie, że zazwyczaj są ludźmi wesołymi, lubiącymi śmiech, zabawę i żarty. Manifest ten idealnie wpisuje się w nasz wizerunek.

Świat postrzega nas jako przestępców i ludzi niegodnych bycia obywatelem. Nasi ojcowie w myśl nieracjonalnych argumentów wtrącają nas do więzień, łamią kariery zawodowe, ingerują w nasze życie i prywatność, czas skończyć z tą wojną pokoleniową! Na pewno przyniesie to korzyść obydwu stronom, może uświadomią sobie, ze gdy oni byli młodzi i walczyli w imię swoich ideałów to też wykorzystywali podobne formy karykaturalnego i zabawnego przekazu. My kontynuujemy ich tradycje i będziemy także w ten sposób dążyć do osiągnięcia celu!
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content