Witam Pani Joanno. Kopę lat już się nie widzieliśmy. Pierwszy i ostatni raz w programie „Warto rozmawiać” jakies 5 lat temu u Janka Pospieszalskiego, temat – Narkotyki. Sypała Pani wtedy z rękawa argumentami prohibicyjnymi, że po ganji do twardych, że schizofrenia, że rak płuc, że mocniejsze 20 razy od papierosów itp itd. 

Nie wiem czy pamięta Pani ale zakładała się Pani ze mną ( o przekonanie i przyznanie racji) w klubiku w TVP po programie, że w ciągu 5 lat paląc marihuanę będę pacjentem zakładu psychiatrycznego albo zacznę kłuć się heroiną. Wspomniała Pani, że chciałaby mnie Pani za te 5 lat zobaczyć. Czekałem dość długo aby to Pani udowodnić ale się doczekałem i to w pełni władz umysłowych i ze zdrowym organizmem.  Zatem jestem. Mogę się z Panią umówić na pogaduszki. Pani przy kawie ja przy joinciku gdyż chciałbym aby zreflektowała Pani swoje poglądy na temat użytkowników marihuany jak i samej używki. Tym bardziej, że jest Pani posłanką rządzącej partii a ja nie chcę aby rządzili mną ludzie nieświadomi w temacie, po którym się poruszają! Mało tego, jest Pani w komisji ds. młodzieży o ile się nie mylę. Zmiana poglądu, może nawet nie tyle zmiana co otwarcie się szerzej na problem społeczny jakim jest używanie marihuany pozwoli Pani na lepsze poznanie młodzieży a co za tym idzie lepszą służbę dla nich.

Nazywam się Jakub Gajewski, mam 29 lat, jestem architektem krajobrazu – 16 lat palę nadużywając marihuany i w ogólnym tego słowa znaczeniu nic mi nie jest !!! Może chce Pani wyniki analizy medycznej mojego organizmu ? Chce Pani prześwietlenie moich płuc i opinię lekarska o tym iż do stanu moich płuc nie można się przyczepić? Jestem również w pełni władz umysłowych, mało tego uważam iż potrafię posługiwać się życiem jeszcze lepiej niż 5 lat temu. Ganja nie przeszkodziła mi w byciu w całkiem szczęśliwym związku ani w otworzeniu w tym czasie dwóch firm!

Przez 5 lat wypaliłem około 5475 jointów przyjmując iż palę 3 dziennie ( przyjąłem minimalna ilość), do tego dochodzą jeszcze tudzież Fajki wodne albo Vaporizatory. A Pani zapewne wciąż myśli ,że marihuanę się wstrzykuje. Jeśli nie to zwracam honor i kłaniam się nisko, że potrafiła Pani zmienić zdanie w tym czasie!

Dziękuję za przeczytanie tego tekstu do tego momentu ;P

 Jakub Gajewski
+48691177782
jakub.gajewski(at)wolnekonopie(dot)org
www.135.125.238.170
Stowarzyszenie Wolne Konopie
 
 

Odpowiedź przyszła po tygodniu. Odpowiedź niegodna Posła na Sejm, nie na temat, wymijająca i pokazująca ewidentny brak szacunku do obywatela. Pani Fabisiak powinna ponieść konsewkencje swoich poglądów. Mamy nadzieję, że już niedługo sprawować będzie funkcję, która jej się nie należy. Moim zdaniem wiara, której Pani Fabisiak poświeciła większość życia przysporzyła ludzkości więcej szkód niż wszystkie narkotyki razem wzięte.

 

Życzę zdrowia i namawiam, aby przestał Pan używać narkotyków, bo w moim przekonaniu nie służą one zdrowiu.
Joanna Fabisiak
Poseł na Sejm RP

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content