Przygotowujemy sie do zawiązania stowarzyszenia na rzecz leczenia medyczna marihuana przede wszystkim bedzie to stow. pacjentów ale również prawników,lekarzy,policjantów, growerów (tzw. caregiver) i innych

zainteresowanych.  Ponieważ przeciętnego Polaka nie rusza łamanie praw człowieka a zdrowy palacz marihuany nie jest brany poważnie postanowilismy wyznaczyć dwie linie w polskiej legalizacji – rekreacyjna (wolne konopie i inne ) oraz medyczna (np.stowarzyszenia pacjentow). Struktury te mają sie przenikać ale muszą być rozdzielone. Tak jak to sie dzieje w USA, Kanadzie stało sie już w IZRAELU tak stanie sie i u nas tylko potrzeba na to czasu. Mamy za zadanie zebrać członków oraz zawiązać organizacje w przeciągu paru miesięcy. Będziemy to robić wspólnie z inicjatorami medycznej marihuany na Świecie – z organizacją NORML, WAMM oraz izraelskimi przedstawicielami ruchu. Liczymy na waszą pomoc w znalezieniu chętnych do włączenia sie w tworzenia organizacji. Mamy okazje stworzyć coś wielkiego dzięki naszym znajomym w Kalifornii amerykanie zainteresowali się sytuacja w Polsce.

Pokrótce ma to wyglądać w następujący sposób. Pacjent z poważną chorobą z jointem to skarb:) Policja w dużej mierze takowego nie zaaresztuje, zostawi w spokoju. Sąd nie osądzi. A jeśli poważny lekarz zaleci to każdy bez wyjątku się z tym zgodzi. Przecież polityk czy policjant tez człowiek i choruje. Należy pamiętać, że prawda jest po naszej stronie i marihuana naprawdę pomaga i to często w znacznym stopniu. Jeśli podamy ją na tacy chorym i oni zobaczą jej skuteczność wtedy przeciętny Polak poprze sprawę. Tak się dzieje na Świecie, mechanizm jest ten sam. Grower bedzie tzw. care giverem czyli kimś kto opiekuje się pacjentem czyli produkuje dla niego lek. Jak wiemy mamy olbrzymie problemy aby dotrzec z pomoca socjalną do chorego. Caregiver zalatwia sprawę – oprócz marihuany przynosi chleb, mleko i inne potrzebne rzeczy codziennie choremu. Caregiver jak i pacjent mają legitymację z odpowiednimi informacjami na temat ich działaności, którą okazują w razie kontroli. Caregiver prowadzi uprawę w Klubie Spolecznym (Cannabis House).Pacjent zażywa lek. Wszystko jest na zasadzie transparentności.

Stowarzyszenie ma mieć twarz pacjenta, a pacjenci to główni aktywisci. Lekarze, prawnicy i inni są po to aby tym kierować.  Jak już wspomiałem ruch medycznej marihuany jest tak olbrzymi, że nie da się tego zatrzymać. Dotarł również do Polski, musimy wykorzystac szansę! My damy zaplecze materiałowe, tłumaczy, specjalistów z istniejących już organizacji. Wy musicie sie do nas zgłosić!

Jeśli jesteś lekarzem popierąjacym ideę leczenia marihuaną. Jeśli jesteś policjantem, który uważa karanie za medyczną marihuanę za bezpodstawne. Jeśli jesteś prawnikiem, który nie zgadza sie z obecną sytuacją prawną, i w końcu jeśli masz poważne problemy ze zdrowiem i odnalazłeś ukojenie dzięki marihuanie oraz chciałbyś przynależeć do naszej organizacji napisz koniecznie pod email:

jakub.gajewski@localhost lub zadzwoń pod numer 0048 691 177 782 aby zglosic swoj akces.

TYTUL MEJLA: MEDYCZNA MARIHUANA

UWAGA TEKST TEN JEST Z ROKU 2011. NIESTETY STOWARZYSZENIE TAKIE NIE POWSTAŁO Z POWODU BRAKU ZGŁOSZEŃ. 

 

 

Siou Yo

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content