„Brawa dla Mamy i malucha Adiego :)). Szczęście ogarnia niemiłosiernie słuchając takich wieści!! Niech impreza trwa! Mały miał operacje w 2014 roku, 80% wycięte i podanie chemii i protonów – był to guz AT/RT. Na początku 2016 powrót i wznowa, tym razem nowotworowe zapalenie opon mózgowych (meningoza). Rozpoczęcie chemii – metotrekstat. Od tego momentu prognoza – 6 tygodni życia. Mały źle znosił chemię i przestał chodzić na początku lutego, więc zrezygnowano z chemii i po kilku dniach rozpoczęto olej z konopi THC i mało procentowy CBD. 30 marca po rezonansie stwierdzenie braku komórek nowotworowych. Dodam, że wszelkie objawy choroby tj. paraliż,  ogromne bóle głowy i bóle neuropatyczne, których nie można było zlikwidować wysokimi dawkami morfiny ustąpiły już w 3 dzień po podaniu oleju. Było to oznaką wejścia choroby w remisję. Był to nowotwór AT/RT opon mózgowych, rozlany w rdzeniu i pniu mózgowym, najbardziej agresywny ze wszystkich. Nie ma na Świecie przypadku wyleczenia tego typu bydlaka!” – Jakub Gajewski

Mama Adriana do Jakuba Gajewskiego

„Cześć  ja tak na chwilę, oficjalnie potwierdzić. Właśnie wyszliśmy ze szpitala,widziałam rezonans. Słowa doktora:  Mamy do czynienia z niespotykanym,nie ma przypadku odnotowanego uzdrowienia z nawrotem takiego rodzaju AT/RT. Mamy płyty przed i po. Piękny dzień! Kochamy życie!”

WIĘCEJ INFO NA PROFILU MAMY ADRIANA! 

 

UPDATE:

NIESTETY MAŁY ADIK ZMARŁ. PO STWIERDZENIU BRAKU NOWOTWORU W MÓZGU MINĄŁ MIESIĄC I RAK WRÓCIŁ. TEGO POWROTU JEGO ORGANIZM NIE WYTRZYMAŁ. ŁĄCZYMY SIĘ W BÓLU I SKŁADAMY KONDOLENCJĘ DLA DZIELNEJ MAMY ADIKA I JEJ RODZINY!

Jakub Gajewski
Tags:
1 komentarz
  1. Konopie leczą raka 4 lata temu

    […] Źródło informacji, zdjęcia i cytaty za: http://konopielecza.pl/ […]

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować!        |        WolneKonopie.org © 2020  -  Made on blunt. -  underground.  
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account