Proces rekrutacji rozpoczęty!  Każdy doświadczony użytkownik marihuany może wziąć udział w eksperymencie badawczym

Rekrutacja ochotników do badania SOS-THC prowadzona jest wyłącznie za pośrednictwem serwisu thc.bioinfo.pl.

W ramach wstępnego etapu rekrutacji prowadzimy bezpłatne i anonimowe badanie ankietowe celem oszacowania skali zjawiska regularnego używania Cannabis w populacji dorosłych a także poznania preferencji osób używających i zdiagnozowania czynników ryzyka. Tylko udział w badaniu wstępnym daje możliwość dalszej aplikacji, pod warunkiem spełnienia przez kandydata określonych kryteriów.

Wyniki statystyczne będą dostępne dla Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii na użytek realizacji ustawowych zadań tej instytucji w dziedzinie badań narkomanii w Polsce. Efekty udziału dużej liczby osób w pierwszym tego typu i takiej skali badaniu w Polsce mogą istotnie wpłynąć na podejście władzy i społeczeństwa do tematu marihuany.

Jedynym wymaganiem na tym etapie jest poświęcenie około 60 minut na wypełnienie ankiet i testów. Część pytań wymaga udzielenia odpowiedzi zgodnie z prawdą jako warunek dalszej rekrutacji.

Udział w badaniu nie wiąże się z żadnym istotnym ryzykiem, niesie natomiast pewne obciążenia w postaci konieczności udzielenia sobie odpowiedzi na tematy dotyczące zdrowia, używania marihuany i konsekwencji dla życia osobistego i rodzinnego kandydata. Dane te przetwarzane są w sposób uniemożliwiający identyfikację tożsamości osoby.

Biorąc udział w pierwszym etapie rekrutacji, wyrażasz zgodę na anonimowe uczestnictwo w tym badaniu. Udział wymaga akceptacji poniższych zasad obowiązujących na tym etapie.

WEŹ UDZIAŁ W REKRUTACJI!

Jakub Gajewski
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować!        |        WolneKonopie.org © 2020  -  Made on blunt. -  underground.  
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account