Proces rekrutacji rozpoczęty!  Każdy doświadczony użytkownik marihuany może wziąć udział w eksperymencie badawczym

Rekrutacja ochotników do badania SOS-THC prowadzona jest wyłącznie za pośrednictwem serwisu thc.bioinfo.pl.

W ramach wstępnego etapu rekrutacji prowadzimy bezpłatne i anonimowe badanie ankietowe celem oszacowania skali zjawiska regularnego używania Cannabis w populacji dorosłych a także poznania preferencji osób używających i zdiagnozowania czynników ryzyka. Tylko udział w badaniu wstępnym daje możliwość dalszej aplikacji, pod warunkiem spełnienia przez kandydata określonych kryteriów.

Wyniki statystyczne będą dostępne dla Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii na użytek realizacji ustawowych zadań tej instytucji w dziedzinie badań narkomanii w Polsce. Efekty udziału dużej liczby osób w pierwszym tego typu i takiej skali badaniu w Polsce mogą istotnie wpłynąć na podejście władzy i społeczeństwa do tematu marihuany.

Jedynym wymaganiem na tym etapie jest poświęcenie około 60 minut na wypełnienie ankiet i testów. Część pytań wymaga udzielenia odpowiedzi zgodnie z prawdą jako warunek dalszej rekrutacji.

Udział w badaniu nie wiąże się z żadnym istotnym ryzykiem, niesie natomiast pewne obciążenia w postaci konieczności udzielenia sobie odpowiedzi na tematy dotyczące zdrowia, używania marihuany i konsekwencji dla życia osobistego i rodzinnego kandydata. Dane te przetwarzane są w sposób uniemożliwiający identyfikację tożsamości osoby.

Biorąc udział w pierwszym etapie rekrutacji, wyrażasz zgodę na anonimowe uczestnictwo w tym badaniu. Udział wymaga akceptacji poniższych zasad obowiązujących na tym etapie.

WEŹ UDZIAŁ W REKRUTACJI!

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content