Pomimo że rok kalendarzowy jeszcze się nie zakończył, to już dzisiaj, Dożynki Konopne 2019 w Sandomierzu można uznać za wydarzenie tego roku w branży konopnej. Nasi bohaterowie, którzy zorganizowali ten event, Kamila Dragan – osoba zdeterminowana chorobą, w której Cannabis odegrał ważną rolę oraz jej życiowy partner Kuba Kuliberga, wraz z przyjaciółmi, dołożyli wszelkich starań, żeby wypromować zalety korzystania z tej rośliny wśród Sandomierzan.

Impreza została zorganizowana bardzo dobrze, wszystko dopięte było na ostatni guzik, a przecież czasu od pomysłu do realizacji tego szeroko zakrojonego projektu było bardzo mało. Na uwagę zasługuje fakt, że wydarzenie objął swoim patronatem Burmistrz miasta Sandomierz Pan Sebastian Marzec. Jest to fakt wręcz historyczny, aby obok loga naszego Stowarzyszenia pojawiło się logo Państwowe. Mimo iż na zachodzie nie jest to rzadkością u nas w kraju budzi to podziw. Burmistrz, który nas wsparł powiedział, że chce odczarować tę roślinę, która ma setki, jeśli nie tysiące praktycznych zastosowań w życiu człowieka. W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować za zaufanie, którym obdarował Pan głównego organizatora Stowarzyszenie Miłośników i Pasjonatów Konopi oraz partnera strategicznego, czyli nas Stowarzyszenie Wolne Konopie.

Jako partner strategiczny, od samego początku relacji z Kamilą i Kubą, działaliśmy w poczuciu odpowiedzialności społecznej i jesteśmy bardzo dumni, ze mogliśmy wesprzeć tę szczytną inicjatywę na mapie Polski, która z pewnością poszerzyła świadomość o konopiach w lokalnej społeczności.

Dziękujemy również wszystkim odwiedzającym za przybycie, jak i gościom, którzy wsparli nas swoją obecnością. Byli to Piotr Liroy Marzec,  Dorota Gudaniec, Paulina Janowicz,  Bogdan Jot, Piotrek Jastrzębski,  Damian Dante Szczygieł, Stelios  Alewras, Maciej Pawłowski, Sebastian Banach, Grzegorz Mopsowski, Jarosław Stadnik, Mariusz Żak, Andrzej Dołecki i wielu innych znakomitych przedstawicieli branży konopnej, dziękujemy Wam, że jesteście od lat z konopiami za Pan brat. 

Dziękujemy wszystkim Tym, o których nie wspomnieliśmy, a którzy wierzą w Nasze działania i wspierają Nas na każdym poziomie naszej społecznej działalności.

Mamy jeszcze dużo dobrego do zrobienia, dla przestrzeni konopnej w Polsce i na świecie, a dzięki budowaniu konopnych sojuszy, z czasem będziemy mieli jeszcze większy wpływ na zmianę świadomości  społecznej o konopiach. #odczarujmyteroslinę

Ponieważ dużo dobrego by o tym wszystkim pisać, zachęcamy do przeglądu materiałów informacyjnych o tym wydarzeniu ,,Dożynki Konopne w Sandomierzu 2019’ oraz relacji np. #cannabisnews #weedweek #konopieinfo #marihuanainfopl  #faktykonopne #sandomierztv #radioleliva  #youtube 

Szeroko rozumiany przemysł konopny z roku na rok ma się coraz lepiej, tak w Polsce jak i na Świecie. Największą przeszkodą w rozwoju tej branży jest jeszcze wciąż mała świadomość o konopiach, ale przede wszystkim regulacje prawne. Jak to się zmieni branża ta rozkwitnie.

My aktywiści bezustannie kroczymy po tej wybrukowanej drodze konopnej, którą wyznaczono dekady temu i nie zamierzamy z niej schodzić do czasu aż roślina ta będzie w pełni uwolniona! ….. A Ty? Idziesz z Nami?

#odczarujmytęroslinę

 

Chcesz się dowiedzieć więcej o dożynkach? 

WEEDWEEK

ECHODNIA.EU

DOŻYNKI KONOPNE WYDARZENIE FACEBOOK 

 

 

 

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
1 komentarz
 1. Sławek 4 lata temu

  Od kiedy i gdzie mogę złożyć swoje poparcie?

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
 • Partnerzy

 • Dowiedz się jak tu trafić. 

 • lub

  Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

  Nie pamiętasz hasła ?

  Skip to content