Jeśli chcesz wspomóc ludzi Wolnych Konopi, którzy odsiadują wyroki za kontakt z marihuaną wyślij list lub wpłać nawet minimalną kwotę pod poniższy adres. Polepszysz byt niewinnemu człowiekowi – więźniowi sumienia.  W ciągu najbliższych tygodni wrzucimy tutaj bazę z danymi adresowymi aresztowanych. Bardzo ważny jest kontakt listowy gdyż ma to pozytywny wpływ na sprawę danego delikwenta.  Pamiętaj ty też możesz trafić na tę listę.  Na pewno chciałbyś aby ktoś ci pomógł! Myśl o tym gdy siedzisz i klikasz w klawiaturę! Możesz napisać cokolwiek, np. co robisz?, kim jesteś?, ile masz lat? Możesz dodać pozdrowienia i wysłać pod wskazany adres!  Czekamy na wasze informacje o zatrzymanych. Istnieje tylko jedna zasada, którą trzeba spełnić aby znaleźć się na liście “Więźniów Sumienia”.  Sprawa może dotyczyć tylko i wyłącznie marihuany, zarówno handlu, posiadania jak i kupowania.  Poszukujemy w szczególności osoby, które poszły odsiadywać wyrok za “recydywę” konopną! Osoby, które zostały ofiarami ambicji prokuratorów, policjantów lub po prostu zwykłych użytkowników, którzy musieli zmierzyć się z niesprawiedliwością wymiaru sprawiedliwości. Jeśli masz adres i numer konta osoby, która jest zamknięta za posiadanie, handel lub kupno marihuany wyślij tę informację na adres rzecznik@localhost.

 

 

 

ANDRZEJ DOŁECKI – prezes Wolnych Konopi, zatrzymany na 3 miesiące za kupowanie marihuany, dilerzy dostali dozory, czyż nie powinno być na odwrót?

Areszt Śledczy 
Warszawa Służewiec 
kłobucka 5
02-699
Andrzej Dołecki, syn Dariusza 
numer konta: 50 1010 1010 0401 1013 9120 0000 / PKO 
tytuł:  wsparcie dla więźnia sumienia

 

Jakub Gajewski
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować!   |    WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt.- underground. BTC: 18RjqnTAyJ4QH3ZZkEjbZEE5MzEoactZ2H ETH: 0xf3f7F9453ea5Ac7eAFdB113bd18e7D6275229d82  
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account

Skip to content