Jeśli chcesz wspomóc ludzi Wolnych Konopi, którzy odsiadują wyroki za kontakt z marihuaną wyślij list lub wpłać nawet minimalną kwotę pod poniższy adres. Polepszysz byt niewinnemu człowiekowi – więźniowi sumienia.  W ciągu najbliższych tygodni wrzucimy tutaj bazę z danymi adresowymi aresztowanych. Bardzo ważny jest kontakt listowy gdyż ma to pozytywny wpływ na sprawę danego delikwenta.  Pamiętaj ty też możesz trafić na tę listę.  Na pewno chciałbyś aby ktoś ci pomógł! Myśl o tym gdy siedzisz i klikasz w klawiaturę! Możesz napisać cokolwiek, np. co robisz?, kim jesteś?, ile masz lat? Możesz dodać pozdrowienia i wysłać pod wskazany adres!  Czekamy na wasze informacje o zatrzymanych. Istnieje tylko jedna zasada, którą trzeba spełnić aby znaleźć się na liście „Więźniów Sumienia”.  Sprawa może dotyczyć tylko i wyłącznie marihuany, zarówno handlu, posiadania jak i kupowania.  Poszukujemy w szczególności osoby, które poszły odsiadywać wyrok za „recydywę” konopną! Osoby, które zostały ofiarami ambicji prokuratorów, policjantów lub po prostu zwykłych użytkowników, którzy musieli zmierzyć się z niesprawiedliwością wymiaru sprawiedliwości. Jeśli masz adres i numer konta osoby, która jest zamknięta za posiadanie, handel lub kupno marihuany wyślij tę informację na adres rzecznik@localhost.

 

 

 

ANDRZEJ DOŁECKI – prezes Wolnych Konopi, zatrzymany na 3 miesiące za kupowanie marihuany, dilerzy dostali dozory, czyż nie powinno być na odwrót?

Areszt Śledczy 
Warszawa Służewiec 
kłobucka 5
02-699
Andrzej Dołecki, syn Dariusza 
numer konta: 50 1010 1010 0401 1013 9120 0000 / PKO 
tytuł:  wsparcie dla więźnia sumienia

 

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content