2016-11-28

Listopad był dla mnie, najtrudniejszy w okresie ostatnich siedmiu miesięcy, które przeżyłem bez ataku padaczki. Dwa razy zdarzyło mi się że nie miałem CannabiGoldu, ani nawet leków farmaceutycznych. Do tego doszło dużo stresów – dwa pożary, w pierwszym straciłem swoje rzeczy, a w drugim spalił się mój wujek wraz z rodzinnym domem.

 Całe to zamieszanie skończyło się 25 listopada, ale ja dopiero zaczynam dochodzić do siebie. Brakuje mi synergii do CBD i nadrabiam to farmaceutykami! Błędne koło. Tramal powoduje nasilenie ataków epileptycznych, a Clonazepam nasila polineuropatię, która coraz bardziej daje mi się we znaki. Są dni, że nie jestem w stanie zejść ze schodów z pierwszego piętra. Paradoksem jest to, że te tzw. leki wcale nie leczą, ani nie wspomagaja leczenia. Jednak pomimo wielokrotnie badanej ich szkodliwości są bez problemów dostępne w przeciwieństwie do nietoksycznej i leczącej rzeczywiście marihuany. Ja po prostu po dziesięciu latach brania chemii, jestem uzależniony. Czego nie mogę powiedzieć o marihuanie oraz jej ekstraktach, które także stosuję od kilku lat i to właśnie one spowodowały że teraz z podniesionym czołem czekam na ósmą z kolei pełnię księżyca. Gdy do branego CannabiGoldu dołożę inny olej czy chociażby kwiaty mam komfort psychiczny – proszę nie mylić tego uczucia z hajem, bo to jest coś zupełnie odrębnego, mam pewność siebie, nie mam lęków, depresji porannych. Jestem w stanie dojeżdżać na rehabilitacje. Ja żyję wtedy jak normalny człowiek i w miarę swoich możliwości(wiek i choroby) jestem w stanie normalnie funkcjonować i nie ma w tym drugiego dna panie Radziwiłł nie jestem naćpany, ani nie mam zrujnowanego organizmu panowie „pinkasopodobni”, oraz wszystkie pachołki, Ksieęia Radziwiłła. Sprawa druga, to mając pełną synergię, ograniczam a nawet odstawiam środki chemiczne. Jednak moje szczęście pacjenta zazwyczaj nie trwa długo a ostatnio wręcz 14390939_666143450204850_838455244728024823_ncoraz rzadziej i coraz krócej.

Epi Wilkolak
Latest posts by Epi Wilkolak (see all)
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content