mwk online wolne konopie

Prezes Wolnych Konopi idzie z jointem pod Sejm!

Niestety z wiadomych powodów nasze coroczne święto Marsz Wyzwolenia Konopi nie może się odbyć w standardowej formie. Obecnie działania legalizacyjne przeniosły się z ulicy do świata polityki, mediów i nauki. Nie zapominamy jednak, że to właśnie od manifestacji ulicznych i marszów na całym świecie, w tym również Polsce rozpoczęła się droga do legalizacji. Istotne jest, aby kultywować ten zwyczaj i dlatego wciąż organizujemy nasze marsze, ponieważ jest to niezaprzeczalny symbol i święto użytkowników marihuany. Manifestacje będziemy organizować co roku, aż do dnia, kiedy zamiast Marszu Wyzwolenia Konopi będziemy mogli urządzać parady wolnych konopi!

Wielu z was nie pamięta pewnie tych czasów, kiedy użytkownicy konopi byli prześladowani i karani za najmniejsze ilości suszu. Jeszcze 10 lat temu manifestacje w Polsce kończyły się rozbiciem, pobiciem przez policjantów i dołkiem. Przez ten czas polityka i prawo wobec konopi na świecie wciąż się zmienia i idzie w dobrym kierunku. W Polsce głównie dzięki naszym działaniom również nastąpił przełom i od ponad 2 lat dostępna jest medyczna marihuana. Wciąż pracujemy nad liberalizacją rekreacyjnego wykorzystania, przykładając wszelkich starań, aby nastąpiła jak najszybciej.

Jutro przypada data marszu, a ponieważ nie możemy się gromadzić postanowiliśmy wysyłać pod Sejm naszego przedstawiciela. W Warszawie będzie nas wszystkich reprezentował prezes Wolnych Konopi, były poseł Andrzej Dołecki. W oparach dymu, który sam będzie tworzył, oraz w towarzystwie kamery, przejdzie ulicami Warszawy, aby sprawdzić jak Państwo polskie realizuje ustawę o medycznej marihuanie i jak traktuje pacjentów (po niedawnym wypadku motorowym i Andrzej dołączył do tego grona). Nasz jednoosobowy marsz relacjonowany będzie dla was na żywo na naszym Facebooku i YouTubie.

Spotykamy się (online) już jutro o 16.20 na naszych kontach Facebook i YouTube, aby przed monitorami śledzić Andrzeja w jego przemarszu od Ministerstwa Zdrowia, przez Ministerstwo Sprawiedliwości i Ministerstwo Finansów, a na koniec do Sejmu. Z jointem w jednej ręce i receptą w kieszeni (bo druga ręka po wypadku wciąż się zrasta) będzie spacerował ulicami Warszawy, opowiadając nam o dziejach legalizacyjnych w Polsce przez ostatnie 20 lat oraz wyrażając nasze opinie na temat obecnej sytuacji pod poszczególnymi Ministerstwami.

Zapraszamy przed monitory!

Zosia
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
1 komentarz
 1. Krzysztof 4 lata temu

  Czy to prawda, że kary za przestępstwa narkotykowe zostaną drastycznie zaostrzone, razem z wprowadzeniem Tarczy 4.0?

  Czy będzie grozić nawet 16 lat za posiadanie marginalnych ilości zioła?

  http://www.facebook.com/osrodek.monitorowania/posts/1285451401629990?comment_id=1285686821606448&notif_id=1592759501519624&notif_t=comment_mention

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
 • Partnerzy

 • Dowiedz się jak tu trafić. 

 • lub

  Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

  Nie pamiętasz hasła ?

  Skip to content