W weekend  w Amsterdamie odbył się Amsterdam.pl Hip Hop Festival 2016. Byli tam nasi aktywiści oraz reprezentujący nas artyści. Podczas imprezy zagrali Małpa, JWP, Grubson wraz z Metrowym, Sobota oraz OSTR. Wszyscy artyści zagrali swoje koncerty na wysokim poziomie i z niespotykanym powerem.

W Holandii podczas polskich imprez często bywa problem nagłośnieniem, a tym razem odbyło się wszystko bez zarzutu. Organizatorom należą się ukłony gdyż dopięli bibę na ostatni guzik! Festiwal odbył się w klubie Q-Factory i mamy nadzieję na więcej imprez w tym miejscu.  Głównym zadaniem osób, które pojawiły się na imprezie z ramienia Wolnych Konopi było zbieranie podpisów na rzecz legalizacji medycznej marihuany w Polsce. I tutaj kolejne podziękowania dla ekipy organizatorów imprezy – “Polski Hip Hop w Holandii” za umożliwienie nam zbiórki oraz za niesamowitą imprezę, klimat i koncerty oraz niezastąpionych aktywistów z Holandii z Zosią na czele, którzy zbierali podpisy przez całą imprezę!

I na sam koniec podziękowania dla każdego kto złożył swój podpis – zebraliśmy ich kilkaset! Wszyscy jesteście wielcy, dziękujemy Polskiej emigracji w Holandii!
Mamy nadzieję, że jesteśmy krok bliżej.

Jakub Gajewski
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować!   |    WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt.- underground. BTC: 18RjqnTAyJ4QH3ZZkEjbZEE5MzEoactZ2H ETH: 0xf3f7F9453ea5Ac7eAFdB113bd18e7D6275229d82  
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?

Skip to content