W weekend  w Amsterdamie odbył się Amsterdam.pl Hip Hop Festival 2016. Byli tam nasi aktywiści oraz reprezentujący nas artyści. Podczas imprezy zagrali Małpa, JWP, Grubson wraz z Metrowym, Sobota oraz OSTR. Wszyscy artyści zagrali swoje koncerty na wysokim poziomie i z niespotykanym powerem.

W Holandii podczas polskich imprez często bywa problem nagłośnieniem, a tym razem odbyło się wszystko bez zarzutu. Organizatorom należą się ukłony gdyż dopięli bibę na ostatni guzik! Festiwal odbył się w klubie Q-Factory i mamy nadzieję na więcej imprez w tym miejscu.  Głównym zadaniem osób, które pojawiły się na imprezie z ramienia Wolnych Konopi było zbieranie podpisów na rzecz legalizacji medycznej marihuany w Polsce. I tutaj kolejne podziękowania dla ekipy organizatorów imprezy – „Polski Hip Hop w Holandii” za umożliwienie nam zbiórki oraz za niesamowitą imprezę, klimat i koncerty oraz niezastąpionych aktywistów z Holandii z Zosią na czele, którzy zbierali podpisy przez całą imprezę!

I na sam koniec podziękowania dla każdego kto złożył swój podpis – zebraliśmy ich kilkaset! Wszyscy jesteście wielcy, dziękujemy Polskiej emigracji w Holandii!
Mamy nadzieję, że jesteśmy krok bliżej.

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content