Międzynarodowe Targi konopi oraz ziół leczniczych Cannafest odbędą się już po raz szósty. Festiwal tradycyjnie otwiera swoje podwoje w listopadzie – 6 do 8 11. 2015 na terenach targowych Incheba Praha Holešovice.

Mimo, że rozpoczęcie targów poprzedza kilka tygodni przygotowań to już teraz możemy stwierdzić, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

W ubiegłym roku na Cannafest pojawiła się rekordowa liczba wystawców z 21 krajów, więcej niż na największych targach Spannabis Hemp organizowanych corocznie w Barcelonie. A jak będzie Cannafest 2015? 

Swoje stoiska będą mieli w tym roku wystawcy oferujący sprzęt do konsumpcji ziół, uprawy roślin, producenci nawozów, nasion czy parowników (waporyzatorów). Będą również producenci kosmetyków, odzieży, żywności i media zajmujące się marihuaną jak i instytucje edukacyjne sieci firm używających konopi jako zasobu naturalnego lub walczących o legalizację konopi oraz medycznego stosowania konopi.

Organizatorzy targów zamierzają wprowadzić dla zwiedzających szereg nowych funkcji i usprawnień aby ich uczestnictwo w targach było jak najbardziej przyjemnym.  Jednym z nich jest zmiana w organizacji obsługi odwiedzających. „Chcemy, aby ludzie, którzy odwiedzą targi, nie musieli długo czekać przed drzwiami. W tym roku ułatwimy sprawne i bezproblemowe wejście na teren festiwalu.  Związane jest to z poprawą systemu informacji o targach” –  mówi dyrektor wystawy Lukas Behal. Wyjawił również, że w tym roku Cannafest skoncentruje się bardziej niż w poprzednich latach na wykorzystaniu konopi w medycynie. Obecnie program festiwalu zawiera trzydniową konferencję ekspercką, która co roku przyciąga wiele uwagi profesjonalistów oraz ogółu społeczeństwa. Lukas Behal ujawnił, że wśród nazwisk potwierdzonych znajduje się m.in  wiodący światowy ekspert w dziedzinie konopi Lumír Hanus z Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie. Udział potwierdziła również delegacja ekspertów pracujących z Izraela zajmujących się medyczną marihuaną. W tym roku na festiwalu w Pradze będziemy mogli również zobaczyć polskie akcenty. W niedzielę swoją konferencję mieć będą dr Marek Bachański oraz Dorota Gudaniec.

 

Na naszych targach możesz również korzystać z przeróżnych propozycji rozrywek.  Wypróbuj nasz kultowy Vapo Lounge, gdzie można sprawdzić w praktyce działanie ziół leczniczych w przeróżnych rodzajach parowników od wiodących producentów. Miłośnicy kina i nie tylko docenią nasz repertuar dotyczący dokumentalnych i fabularnych filmów o konopiach. Odbędzie się również pokaz mody odzieży konopi oraz degustacje konopnych napojów. Organizatorzy zadbali również o rodziców i ich pociechy i jak co roku przygotowali klub dla dzieci, w którym pracuje pedagog mogący opiekować się naszymi pociechami na czas zwiedzania. Przygotowaliśmy również specjalny pokój dla mam i ich maluchów, gdzie będzie można malucha uspokoić, nakarmić czy przewinąć. Odpoczynku będzie można zaznać w Rolls and Smoking Chillout Zone, które zostaną umieszczone w przedniej części pałacu wystawowego. Miłośnicy zdrowego stylu życia na targach będą mogli cieszyć konopi ekologicznym i zdrowym wyżywieniem, którego nikt nie powinien przegapić.

 

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje na temat przygotowania targów Cannafest możesz zapisać się do newslettera lub dołączyć do społeczności Facebook.

Czekamy na Ciebie w Pradze w listopadzie!


Termin targów
06 listopada – 9, 2015
Miejsce imprezy
Incheba Expo Praga Holesovice
Czas otwarcia dla wszystkich odwiedzających
Piątek 07 listopada 2014 11:00 – 19:00
Sobota 08 listopada 2014 11:00 – 20:00
Niedziela 09 listopada 2014 11:00 – 18:00
ceny biletów
Bilet 1 dzień CZK 200 (8 EUR)
3-dniowy bilet 350 CZK (15 EUR)
dla osób niepełnosprawnych za darmo
Dzieci do lat 14 w towarzystwie rodziców również bezpłatny
Turyści niepełnosprawni mają do identyfikacji przez obowiązujących nakazów.
Przedsprzedaż (sierpień – listopad)
Bilet 1 dzień CZK 150 (6 EUR)
3-dniowy bilet 250 CZK (10 EUR)


WIĘCEJ INFORMACJI

Jakub Gajewski
Tags:
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content