Nie dajmy sobie wmówić histerii i jakiegoś paranoidalnego strachu przed PiS’em.
Nie jestem wyborcą tej partii i mam wiele zastrzeżeń do jej retoryki ale Polska wybrała i zachęcam do uszanowania tego wyboru.
Gwoli przypomnienia …. za sprawą legalizacji medycznej marihuany stawali politycy prawicy i lewicy… Zawdzięczamy sporo i jednym i drugim..ale nie o partię mi tu chodzi, a o człowieka…. Bo partie też tworzą ludzie.

Człowiekiem ewidentnie po naszej stronie była Wanda Nowica, Marek Balicki ale i Patryk Jaki.
Nie zapominajmy również, że ludzie z PO ewidentnie nas zlekceważyli a ludzie z PiS chociaż na maila odpowiedzieli…
Apelowałam do pani Ewy Kopacz i mnie zlekceważyła koncertowo, zlekceważył mnie też choć mniej koncertowo prezydent Duda…
Na 460 e-maili do polskich posłów odpowiedział tylko 7 w tym 3 z prawicy a w tym sam Jarosław Kaczyński… Nie wynikło z tego prawie nic ale liczy się nawet najdrobniejszy gest.
Dla przypomnienia też wspomnę o postawie Ministerstwa (nie) Zdrowia… jak nas traktował wice minister Winnicki?? a jak wice minister Neumann? nie wspominając już o kompletnym braku zainteresowania przez ministra Zembalę….
Reasumując… nie partie a ludzie albo raczej pozbawieni ludzkich uczuć urzędnicy decydują o naszym losie. Mamy teraz okazję sprawdzić na ile nowa władza rzeczywiście będzie blisko ludzi i na ile obietnice kampanijne staną się szybciutko śmierdząca kiełbasą a na ile realną zapowiedzią zmiany. Ja zamierzam mocno trzymać za słowo tych co obiecali!

Plan jest taki…. :

ponowić wszelkie pisma uaktualniając jedynie daty i adresatów… Sprawa nadal jest aktualna i do załatwienia.przycisnąć do muru dyrekcję CZD – zarządać rozliczenia Syczewskiej i rehabilitacji dr Marka Bachańskiego oczyścić z zarzutów Gajewskiego i Dołeckich edukować każdego polityka, urzędnika i pokazywać, że polski pacjent ma prawo do godności !wydawać książki organizować seminaria i konferencje zapraszać lekarzy do współpracy. Można jeszcze długo wymieniać…ale nie o to chodzi… chodzi o to aby nie tracić energii i nie tracić jasnej wizji.Mamy do zrealizowania cel…. celem jest życie i zdrowie naszych najbliższych ratowane bez narażania się na kontakt z wymiarem sprawiedliwości.Celem jest prawo wyboru i sprawiedliwość społeczna.
Dzisiaj rozmawiałam już z Piotrem Marcem ( Liroy ) obiecał , że natychmiast bierzemy się do roboty. Dzwoniłam dzisiaj do innych polityków… niestety bezskutecznie….ale cóż… taki dzień.
Liczę na to, że media, wolontariusze. lekarze, pacjenci.. i tak ogólnie wszyscy ludzie dobrej woli – miłośnicy wolności wyboru i prawa do godnego życia i godnego chorowania włączą się do wspólnej pracy.

      

Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content