Pan Dariusz został skazany na 1.8 roku bezwzględnego więzienia za leczenie objawów nowotworowych medycznymi konopiami. W poniższym materiale wideo opowiada swoją historię. Sprawa jest poważna, Państwo Polskie znęca się nad swoim obywatelem, a my nie możemy na to pozwolić!

Prosimy was w imieniu Pana Dariusza Kruka o wsparcie i stawienie się w dniu 16.03.2021 pod Pałacem Prezydenckim, gdzie złożymy wniosek do prezydenta Andrzeja Dudy o ułaskawienie.

Poniżej przedstawiamy listu jaki słać możecie na adres kancelarii prezydenta pod adres e-mail: listy@prezydent.pl

lub tradycyjną pocztą pod adres:

Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Wiejska 1000-902 Warszawa, Telefon: (48 22) 695-29-00

LIST DO POBRANIA:

20210301_List_ws_Kruka

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
5 komentarzy
 1. Maciej 3 lata temu

  Listy wysłane! Uwolnić Pana Darka!!

 2. autor

  […] się zmobilizować i wysyłać listy do jego kancelarii. Wszystko na ten temat macie wyjaśnione tutaj. Wierzymy, że siła konopnej społeczności będzie mogła pomóc Panu […]

 3. globi bauer 3 lata temu

  Nieprecyzyjnie, 1 rok i 8 miesięcy to nie jest 1,8 roku. List chętnie wyślę. Zastanawiam się czy jest sens przez EPUAP i jak ewentualnie zaklasyfikować takie pismo? Był mak, konopie (nikt wprawdzie nie mówił jakie), ulice z twarzami normalnych ludzi. Ale już nie ma.

 4. Maciej 3 lata temu

  Dzisiaj przesłałem list do prezydenta Polski, pana Andrzeja Dudy. Polecam to wszystkim, którzy tu zaglądają – nie ma się czego bać, trzeba działać! Zróbcie to dla dobra wszystkich: dla pana Dariusza i dla siebie samych!

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
 • Partnerzy

 • Dowiedz się jak tu trafić. 

 • lub

  Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

  Nie pamiętasz hasła ?

  Skip to content