Nie od dzisiaj wiadomo, że nasza piękna Polska jest jednym z ostatnich bastionów firm farmaceutycznych, w których mogą upłynniać za nasze ciężkie pieniądze chłam, którego reszta cywilizowanego świata w tym Europa już dawno nie chce.

Stara chemioterapia, sterydy, zalew szajsowatych supementów i oczywiście szczepionki…. Media duńskie piszą o setkach ofiar szczepionki HCV a my obowiązek wprowadzamy! Medyczna marihuana jest coraz szerzej stosowanym na świecie lekiem a u nas wylewa sie z roboty lekarza odnoszącego sukcesy w ratowaniu zdrowia i życia najciężej chorych dzieci..Ot logika!! Ale jak się zastanowić nad sprawa bez emocji… i z pominięciem ludzkich odruchów to sprawa jest prosta jak budowa cepa…. kasa koncernów i ich wierni ( choć jako ludzie mierni ) żołnierze… Walczą za sprawę bo są sowicie opłacani…milony się przewalają…cóż wobec tego oznacza ludzkie życie?? dziecko? hm…jedno w te …inne we wte…Lekarz i jego reputacja? jeden w te inny we wte…i tak się toczy życie w naszym polskim piekiełku …..      

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować!   |    WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt.- underground. BTC: 18RjqnTAyJ4QH3ZZkEjbZEE5MzEoactZ2H ETH: 0xf3f7F9453ea5Ac7eAFdB113bd18e7D6275229d82  
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content