Nie od dzisiaj wiadomo, że nasza piękna Polska jest jednym z ostatnich bastionów firm farmaceutycznych, w których mogą upłynniać za nasze ciężkie pieniądze chłam, którego reszta cywilizowanego świata w tym Europa już dawno nie chce.

Stara chemioterapia, sterydy, zalew szajsowatych supementów i oczywiście szczepionki…. Media duńskie piszą o setkach ofiar szczepionki HCV a my obowiązek wprowadzamy! Medyczna marihuana jest coraz szerzej stosowanym na świecie lekiem a u nas wylewa sie z roboty lekarza odnoszącego sukcesy w ratowaniu zdrowia i życia najciężej chorych dzieci..Ot logika!! Ale jak się zastanowić nad sprawa bez emocji… i z pominięciem ludzkich odruchów to sprawa jest prosta jak budowa cepa…. kasa koncernów i ich wierni ( choć jako ludzie mierni ) żołnierze… Walczą za sprawę bo są sowicie opłacani…milony się przewalają…cóż wobec tego oznacza ludzkie życie?? dziecko? hm…jedno w te …inne we wte…Lekarz i jego reputacja? jeden w te inny we wte…i tak się toczy życie w naszym polskim piekiełku …..      

Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content