Wczoraj wieczorem odebrałam telefon… od Wandy Nowickiej.. wice marszałka sejmu RP… osoby, dzięki której II Seminarium „Cannabis Leczy” MIAŁO się odbyć w Sali Kolumnowej Sejmu RP… miało się odbyć ale się NIE odbędzie bo marszałek Sikorski odmówił!!! Doszło do skandalicznego precedensu ! Wice Marszałkowi – Wandzie Nowickiej jako członkowi prezydium sejmu PO RAZ PIERWSZY W HISTORII cofnięto zgodę na organizacje firmowanej przez jej urząd inicjatywy!

Wanda Nowicka jak i szereg innych przychylnych sprawie osób próbowało dzisiaj odwrócić sytuację ale bezskutecznie! czyżby się władza wystraszyła tematu medycznej marihuany? a może ego ministra Arułkowicza stało ugodzone przez deklarację uczestnictwa w Seminarium czeskiego ministra zdrowia??
Jestem oburzona! ale jeśli ktokolwiek …z p. Sikorskim na czele myśli , że się poddam to jest w błędzie!! nie poddam się i choćby się ta konferencja miała odbyć pod gołym niebem to się w POLSCE odbędzie i żaden prymitywny ignorant polityk nie powie więcej że brak danych na temat właściwości Medycznej Marihuany!
Wszystko w naszych rękach! pomóżmy sobie wzajemnie i zbierzmy środki na wynajęcie sali, na katering i na przeloty! to nie małe środki ale nas też jest nie mało…
Apeluje.. mam nadzieję, że skutecznie o wsparcie tej inicjatywy…. niech pacjenci i środowiska zainteresowane Medyczna Marihuana pokażą swoją siłę!
Pieniądze – cegiełkę można wpłacać przez system Pay Pal to łatwe..
http://www.fundacjakrokpokroku.org.pl/info.php?nid=208
Niech ten apel dotrze do najszerszej liczby osób, do artystów, do ludzi kultury, nauki i mądrej polityki… nie dajmy sobie zatkać ust!
Wiele osób żyje choć lekarze wdali na nich wyrok śmierci – a żyją dzięki Medycznej Marihuanie!

Pamiętajmy! w kupie siła…a ja wierze , że jest kupa ludzi dobrej woli i ludzi o otwartych sercach, umysłach i gotowych do poświęceń.

Potrzebny nam będzie katering, poligrafia, sponsorzy, wolontariusze… każdy coś może od siebie dać… dając więcej otrzymamy!      

Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content