Mija 9 lat od czasu, gdy pierwszy Marsz wyruszył alejami Warszawy. Mimo wszystkiego, co się zdarzyło w tym okresie w życiu społecznym, politycznym, ekonomicznym i światopoglądowym my wciąż maszerujemy i skandujemy – i będziemy to kontynuować aż do uregulowania polityki narkotykowej w Naszym kraju!

Panie władzo? Za co mnie Pan wsadzo?

Próbowano już ograniczać nasze możliwości m.in. zabraniając nam manifestacji, więc walczyliśmy o nasze prawa w Sądach (gdzie wygraliśmy z Hanną Gronkiewicz Waltz, Bronisławem Komorowskim czy Grzegorzem Schetyną). Od czasu naszego zagrania na nosie systemowi władza w Polsce próbuje bojkotować naszą misje poprzez m.in. próby aresztowań organizatorów przed każdym Marszem, zaś Hanna mówi publicznie, że Wolnym Konopiom nie odpuści. W tym roku postanowili kontynuować swoje dewastacyjne tradycje – już 1 maja straciliśmy naszego kluczowego aktywistę Andrzeja Dołeckiego! Przybyli o świcie, zabrali go i nawet drzwi po sobie nie zamknęli. Nie wybaczymy takich represji na niewinnych ludziach! Przecież wy, Droga Władzo, też kiedyś walczyliście w słusznej sprawie, będąc prześladowanymi i niezrozumiałymi, siedzieliście w więzieniach. Dzisiaj My zapełniamy cele a Wy jesteście u władzy! Cóż za ironia losu, że musimy Wam o tym przypominać.

Niedawno, gdy manifestanci TV TRWAM zwarli szeregi i ruszyli na ulicę, władze miasta robiły wszystko, aby przemarsz udogodnić. Nam zaś za każdym razem rzucają kłody pod nogi, co wyjątkowo jaskrawo pokazali przy okazji MWK w zeszłym roku. Jesteśmy społecznymi banitami, znienawidzonymi przez obecną ekipę rządzących. Poprzez tę manifestację chcemy pokazać Im, jak wiele tracą nie traktując Nas jak pełnoprawnych obywateli Naszego kraju. Dzięki tegorocznemu przemarszowi, który w naszym założeniu będzie największym z dotychczasowych, uda nam się pokazać pokojowo manifestujących rekreacyjnych użytkowników , pacjentów medycznej marihuany, najzwyklejszych ludzi pod tym słońcem! Nie gryziemy, nie zarażamy, nie atakujemy, nie jesteśmy ani agresywni, ani zboczeni. Jesteśmy wśród Was! Popatrzcie ilu Nas jest!  Wzięliśmy sobie za honor pobicie liczbą maszerujących nowego progu, jaki zaprezentowały katolickie manifestacje. Oni mieli do dyspozycji TV TRWAM, Radio Maryja czy kościoły, z których wyruszają smutne pochody ludzkich dusz, przepełnione agresją, zgryzotą, nietolerancją i zawiścią. My mamy internet, ludzi w aresztach. Dla „Trwających” każdy kto nie jest z nimi jest wrogiem, który nie ma ani prawa głosu, ani nawet istnienia. Myślą, że są szykanowani, ale gdzie Im do Nas, którzy jesteśmy obywatelami represjonowanymi w dniu codziennym, nie jedynie od święta.

A kto myśli o pacjentach? Ludziach chorych i doświadczonych przez życie w dużo okrutniejszy sposób niż sam areszt. Stwardnienie rozsiane, nowotwory, epilepsje, paraliże i inne ciężkie dolegliwości, z którymi człowiek na co dzień

Rok 2008!

musi walczyć. Kwiaty konopi w tej niesprawiedliwej bitwie pomagają przetrwać – leczą, dają ukojenie. Wystarczy spojrzeć na przykłady pacjentów i plantatorów medycznej marihuany w USA, gdzie terapia marihuaną przynosi zaskakujące efekty!

My jako już ostatni CYWILIZOWANY kraj zostaliśmy z represyjna polityką narkotykową na Świecie. Dlatego też należy zadać sobie pytanie nie czy ale kiedy nasi rodacy u władzy pójdą po rozum do głowy? Raczej nie szybko bo na decyzję o uregulowaniu statusu polityki narkotykowej w Polsce musi zgodzić się Biskup, a on raczej na to nie przystanie. Musi zgodzić się na to elektorat, którego uświadomienia nie chce partia przezeń wybierana. Dlatego też MY PRZYSPIESZAMY ten proces swoimi czynami! Jednym z nich jest TWÓJ udział w manifestacji Marszu Wyzwolenia Konopi! W kupie siła! Pokażmy to!

 

Jakub Gajewski

 

 1.Czego możesz spodziewać się na manifestacji?  Sprawdź scenariusz poniżej!  Scenariusz będzie aktualizowany aż do ostatniego dnia przed manifestacją.

 

SCENARIUSZ MARSZU WYZWOLENIA KONOPI 2012 W WARSZAWIE

 

 2. Nie masz możliwości pojawienia się w Warszawie?  Zobacz listę Marszy w całej Polsce!

 

SPIS MARSZY W POLSCE W 2012

3. A może chcesz zorganizować Marsz u siebie w mieście? Sprawdź naszą instrukcję!

 

JAK ZORGANIZOWAĆ MARSZ WYZWOLENIA KONOPI?

 

 

 

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content