Znamy takie miejsce, gdzie grają tylko najlepszy rap, panuje niepowtarzalna atmosfera, wszyscy są zjarani innym słońcem, a marihuana jest legalna. Już za trzy tygodnie wybieramy się do naszych południowych sąsiadów kosztować czeskich specjałów w rytm najlepszych czarnych bitów z ludźmi z całego świata! Jeśli wiecie o czym mowa pewnie już zaczynacie pakowanie. Jeśli jeszcze was tam nie było nie traćcie więcej okazji. Ruszajcie z nami na Hip Hop Kemp 2014, 21-23.08!

Logo HH Kemp!

Logo HH Kemp!

Ten wyjątkowy event to pozycja obowiązkowa na liście wakacyjnych imprez. Każdy słuchacz rapu zna doskonale te dni w Hradec Kralove kiedy zniżamy krok i nie przestajemy kiwać głową na kilka dni.

Letnie sierpniowe słońce, w okolicy przyjemne chłodne jeziorka w lesie, baseny dla bardziej wymagających. Z każdej strony docierają do nas czarne bity. Najtłustsze od późnego południa do wczesnych godzin na scenach oraz w hangarach. Grafity powstaje na murach przez wszystkie dni festiwalu. Do tego walki beatbox, freestyle, breakdance oraz kobiet w czekoladzie, a facetów na pomidory! 🙂
Do tego wszystkiego miejsce, w którym odbywa się festiwal ma jedną naprawdę przyjemną zaletę – marihuana jest tam legalna.

Aktywistów Wolnych Konopi nie trzeba długo zachęcać do udziału w tym niesamowitym wydarzeniu. Co roku niecierpliwie odliczamy dni kiedy będziemy mogli się spotkać i zajarać legalnego lolka w tym miejscu! Nasi aktywiści reprezentowali nas na scenie oraz jako uczestnicy. W tym roku jednak nasz udział będzie podwójnie wyjątkowy!

Ekipa Wolnych Konopi na HH Kemp!

Ekipa Wolnych Konopi na HH Kemp!

Wśród artystów, którzy zagoszczą na kempowej scenie w tym roku jest wieloletni żołnierz Wolnych Konopi Junior Stress! Jeśli jeszcze ktoś nie sprawdził jego nowej produkcji musi koniecznie nadrobić straty przed 21 sierpnia. DO tego dnia powinniśmy na pamięć recytować jego kawałki! Mamy nadzieję, że na scenie nie zabraknie prolegalizacyjnych haseł. Pozostałych artystów, którzy zagoszczą na HH Kemp 2014 znajdziecie tutaj:  LINE UP

Ponadto aktywiści Wolnych Konopi przygotowują się już od jakiegoś czasu ponieważ dostaliśmy od organizatorów możliwość głoszenia naszych haseł jako Stowarzyszenie w tym roku w kempowym miasteczku. Zadbamy żebyście jak zawsze dostali od nas zieloną dawkę informacji i rozrywki! Od wielu lat edukujemy palaczy jak korzystać z naszej ulubionej rośliny w taki sposób, aby jak najmniej szkodziła ona nam oraz społeczeństwu, w którym żyjemy. Do tego nasi aktywiści to specjaliści od uprawy, statusu prawnego, przemysłowych odmian oraz przede wszystkim wieloletniego używania marihuany. Pakujemy się w Ganjobus i jedziemy do Czech czekać na was na naszym stoisku!

Możemy się w kwestii legalizacji wiele nauczyć od naszych południowych sąsiadów. Jeśli wy chcecie się nauczyć czegoś od nas czekamy już za trzy tygodnie tylko 50 km od polsko-czeskiej granicy, w Festivalparku Hradec Kralove!

DO ZOBACZENIA MORDECZKI! 🙂

Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content