Nieopublikowany na stronach Wolnych Konopi wywiad z Jakubem Gajewskim dotyczący muzyki, artystów i planów na Marszu Wyzwolenia Konopi 2013r.

Różne były problemy. Kiedyś było nas trzydziestu na marszu, były trudności z podłączeniem do głośnika wtyczki, czy też deszcz padał i zalał nam wszystko. Teraz jest tak, że przychodzi ponad dwadzieścia tysięcy, mamy sprzęt na jedną lawetę po dwadzieścia cztery kilowaty, mamy ludzi od nagłaśniania i chcemy dobrze brzmieć, chcemy być dobrze słyszalni. Tak o kierunku obranym na Marsz Wyzwolenia Konopi opowiadał Jakub Siou Gajewski, rzecznik stowarzyszenia Wolne Konopie.

A to dopiero początek rozmowy i ciekawych informacji jakie ujawnił Siou…

W wywiadzie także o przewidywanym zakończeniu beefu pomiędzy Liroyem a Fazim (Nagły Atak Spawacza). A może i wspólnym projekcie:

– Moim marzeniem to połączyć ich (Liroya i Faziego) na wspólnym kawałku, do tego dążymy i myślę, że prędzej czy później do tego dojdzie. Gandzia łączy a nie dzieli. Przy fajce pokoju potrafią dogadać się przeciwne bieguny. Mimo, iż mogą nie tolerować swych poglądów to dogadać się potrafią. Mamy nadzieję, że taki kawałek powstanie nawet dla dobra polskiej muzyki, polskiego hiphopu. Pokażą ludziom, że jest szansa na pogodzenie się, nawet przy największej wojnie.

Do tego dowiedzieliśmy się, że Wolne Konopie chcą pobić rekord Guinnessa.
Mogę też uchylić rąbka tajemnicy na temat naszego projektu muzycznego, chcemy pobić rekord Guinnessa w długości kawałka muzycznego. Zaprosiliśmy na ten kawałek, który nazywa się Międzygalaktyczny Łańcuszek Rymów Legalizacyjnych i jest organizowany przez naszą wytwórnię Protest Song, artystów z całej sceny polskiej np. Korę, która też być może się dogra. Dograł się już Piotr Bukartyk, dogra się Marysia
Sadowska, dogra się Liroy, dogra się Fazi, już dograł się Metrowy, dograł się MC Silk, najszybszy raper świata.

I jeszcze parę słów o międzynarodowej współpracy..
Zaprosiliśmy Cypress Hill oraz Method Mana i Redmana, już się z nimi porozumieliśmy, już był przyjazd gotowy niemalże do Polski. Natomiast z naszej strony powstał problem, oczywiście finansowy i niestety zrezygnowaliśmy z tego koncertu. Za to Method Man i Redman zrobili trasę koncertową, dzięki nam, po Europie. Chłopaki się jarają strasznie i nie wkurzyli się na nas. Chcieli sobie nagrać kawałek w sejmie naszym Polskim. Po tym marszu będziemy o tym myśleć, trzeba zacząć jednak wcześniej niż my w tym roku. To są w ogóle aktywiści, u siebie w Stanach Zjednoczonych chodzą na marsze, na lawetach jeżdżą wśród ludzi. Goście by chętnie przyjechali, nawet taniej niż normalnie biorą za koncerty.

To i wiele więcej w rozmowie z Jakubem Siou Gajewskim, rzecznikiem stowarzyszenia Wolne Konopie. Zapraszam do słuchania !

Zapraszamy do słuchania radia WNET!

 

AUDYCJA

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content