Drodzy aktywiści i sympatycy! Drodzy banici zmuszeni do ucieczki z kraju przed niesprawiedliwymi mackami systemu! Niezastąpieni żołnierze na co dzień zmagający się na pierwszej linii frontu z wrogiem sprawy. Zwolennicy i interesanci! Mieszkańcy Warszawy i okolic!  Nadszedł czas pełnej mobilizacji naszych struktur! Mobilizacji, która musi nastąpić w każdej aglomeracji w Naszym kraju, zarówno w najliczniejszej Warszawie jak i najmniejszym Luboszowie!

Zaistniała niepowtarzalna szansa aby po wyborach do Parlamentu Europejskiego Wolne Konopie miały swojego posła w Sejmie Rzeczypospolitej.  Andrzej Dołecki, prezes Stowarzyszenia Wolne Konopie podczas poprzednich wyborów parlamentarnych uzyskał trzeci wynik na liście Ruchu Palikota zaraz za Januszem Palikotem i Wandą Nowicką. Z racji tego, że w tym roku Pani Marszałkini Wanda Nowicka startuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego Andrzej Dołecki ma niepowtarzalną szansę stać się posłem w polskim Sejmie. Wystarczy, że Wanda Nowicka zdobędzie wystarczającą ilość głosów, która pozwoli jej dostać się Parlamentu Europejskiego.

Posiadanie nawet jednego parlamentarzysty wywodzącego się bezpośrednio z Naszego środowiska to dla Naszej sprawy spory krok w przód! Dzięki temu będziemy mogli rozbijać ten mur od środka posiadając dużo więcej niezaprzeczalnych argumentów. Będziemy mieć w rękach gro niezbędnych instrumentów po to aby forsować zmiany w polityce narkotykowej. Będzie o nas głośno, zapewnimy również odpowiednią dawkę humoru. To, że Andrzej będzie godnie działał w Naszym imieniu i reprezentował interesy ludzi używających konopi jest więcej niż pewne! Pokazał to swoją długoletnią działalnością wolontariusza i aktywisty nie tylko w sprawach walki o konopie.

Przypomnijmy, że służby bezpieczeństwa sfingowały wobec niego zarzuty, z których został ostatecznie całkowicie oczyszczony! Jednak z tego powodu przesiedział bezprawnie 3 miesiące w areszcie a Państwo Polskie utrudniało kontakt z Nim nawet adwokatowi. Pozwólmy mu załatwić sprawę za Nas! Jeśli aktywujcie się możemy wydatnie przyspieszyć proces legalizacji marihuany! Wystarczy, że 25.05.2014r. w Niedzielę zagłosujecie na Wandę Nowicką! Pamiętaj, że oddając głos na Wandę Nowicką głosujesz na Andrzeja Dołeckiego! Głosujesz na Wolne Konopie!

 

JAK ZAGŁOSOWAĆ ABY ANDRZEJ DOŁECKI DOSTAŁ SIĘ DO POLSKIEGO SEJMU?

 

 

WARSZAWIACY I ZAMELDOWANI NA STAŁE:

Warszawiacy oraz osoby zameldowane na stałe w okręgu wyborczym NR 4, który obejmuje obszar części województwa mazowieckiego: m. st. Warszawy oraz powiatów: grodziskiego, legionowskiego, nowodworskiego, otwockiego, piaseczyńskiego, pruszkowskiego, warszawskiego zachodniego i wołomińskiego mogą udać się do lokalu wyborczego aby oddać swój głos na Wandę Nowicką, numer 2 na liście Europa Plus/Twój Ruch. 

Siedzibą okręgowej komisji wyborczej jest m.st. Warszawa.

EMIGRANCI:

Polacy na stałe bądź czasowo przebywający za granicą mogą głosować na listę warszawską w najbliższym konsulacie albo korespondencyjnie. W przypadku krótkoterminowego wyjazdu najlepiej wziąć zaświadczenie z polskiego urzędu gminy i z takim świstkiem możecie głosować nawet na Antarktydzie. Osoby mieszkające na stałe w dużych skupiskach Polaków, np. na wyspach, muszą dopisać się do spisu wyborców. Odezwijcie się do najbliższego konsulatu RP najpóźniej na tydzień przed wyborami, podajcie swoje dane i 25. maja będzie na was czekać karta do głosowania. Trzecia opcja do głosowanie na odległość, polecane dla pustelników mieszkających z dala od najbliższej placówki dyplomatycznej. W takiej sytuacji również trzeba odezwać się do konsulatu, z tym że dużo wcześniej – najpóźniej 12 maja. Nic prostszego. Kto nie głosuje, ten wspiera prohibicję. Szczegóły: http://info.pkw.gov.pl/glosowanie-za-granica-pe/glosowanie-za-granica.html

DLA PRZYJEZDNYCH Z INNYCH MIAST:

Wyborca, który w dniu wyborów będzie przebywał poza miejscem swojego zamieszkania może głosować w dowolnie wybranym przez siebie lokalu wyborczym w kraju, za granicą i na polskim statku morskim, na podstawie zaświadczenia o prawie do głosowania lub może dopisać się do spisu wyborców.

Wyborca czasowo przebywający poza miejscem zameldowania na pobyt stały (w tym wyborca zameldowany na pobyt czasowy) oraz wyborca nigdzie niezamieszkały, może wziąć udział w głosowaniu w miejscu czasowego pobytu, jeżeli złoży pisemny wniosek o dopisanie do spisu wyborców.  Wniosek składa się w urzędzie gminy, na obszarze której czasowo przebywa wyborca, najpóźniej w 5. dniu przed dniem wyborów, tj. do dnia 20 maja 2014 r.

We wniosku należy podać:

 •  nazwisko,
 •  imię (imiona),
 •  imię ojca,
 •  datę urodzenia,
 •  numer ewidencyjny PESEL (w przypadku obywatela Unii Europejskiej niebędącego obywatelem polskim – nr paszportu lub nazwa i numer innego dokumentu stwierdzającego tożsamość),
 •  adres zamieszkania.

WZORY WNIOSKÓW

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
 • Partnerzy

 • Dowiedz się jak tu trafić. 

 • lub

  Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

  Nie pamiętasz hasła ?

  Skip to content