No i stało się. Dochodzą do nas pierwsze informacje o ofiarach “niedoręczeń” PGP i jego prześwietnych podwykonawców. Weryfikacja nastapiła w sądzie lubelskim i zamojskim. Gdzie przed 1 stycznia 2014 r. na ok. 25 spraw dziennie na 1 sędziego – w sumie maximum 5 odbywało sie pod nieobecność skazanego przy uznaniu “doręczenia zastępczego” albo było odraczanych z powodu braku wiadomości o doręczeniu.
A odkąd rozprawy zaczęły toczyć się w terminach wyznaczanych po 1 stycznia 2014 r. i co za tym idzie – zawiadomienia i postanowienia zaczeły cropped-owl1być “doręczane” przez “nowego, lepszego” operatora czyli PGP – proporcje są dokładnie odwrotne.

Z przeprowadzonych dyskretnych wywiadów wynika, że sędziowie w obawie, iż zaraz “siedzieć w kryminale” będzie cała Polska oraz w miarę nabywania własnej wiedzy na temat specyfiki owych “doręczeń”, opisywanej także szeroko przez media, na portalach społecznościowych, fotografowanych, nagrywanych, dokumentowanych a świadczących o nierzetelności systemu doręczeniowego w nowym wykonaniu – przestali uznawać instytucję “zastępczego doręczenia” w wykonaniu Polskiej Grupy Pocztowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

ŹRÓDŁO:

PALESTRAPOLSKA

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content