Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na debatę z udziałem ekspertów i polityków na temat racjonalnej polityki narkotykowej. Debata odbędzie się 4.10.2013r. we Wrocławiu w Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 przy ul. Legnickiej 65 (tel. +48 71 359 75 00).

worclawskie forum konopne

Spotkanie podzielone jest na dwie części:

 16:00 do 18:00

„Kiedy Polacy będą mogli leczyć się medyczną marihuaną?”

 • pacjent medycznej marihuany chory na dystrofię mięśniową Jakub Dyrba
 • dr Marek Balicki (Były minister zdrowia)
 • prof. Mariusz Jędrzejko (specjalista do spraw uzależnień)

Od 18:00 do 20:00

„Czy Europa potrzebuje wspólnej polityki narkotykowej?”

 • Lidia Geringer de Oedenberg (SLD)
 • Andrzej Rozenek (RP)
 • Maciej Zieliński (PO)

Moderatorem jest Maciej Kowalski, rzecznik prasowy Wolnych Konopi oraz redaktor naczelny gazety Spliff (http://www.facebook.com/maciejkowalski85)

Organizator: Natalia Janusz 883911994

 

mwk wroclaw

5.10.2013r. zapraszamy całą ferajnę sympatyków, działaczy i zwolenników Wolnych Konopi na Marsz! Pokażmy całej Polsce, że jesteśmy zwykłymi obywatelami, niegroźnymi ludźmi, chcącymi żyć w symbiozie z drugim człowiekiem. Pokażmy, że jesteśmy niesprawiedliwie traktowani przez system, że naszym miejscem nie jest więzienie, pokażmy, że zostaliśmy niesprawiedliwie wykluczeni ze społeczeństwa, że konstytucja, która nas chroni, w naszym przypadku nie obowiązuje. Cel jest trudniejszy do osiągnięcia niż Mont Everest, jednak jak wiadomo niestraszne są nam burze i huragany! Prohibicję razem pokonamy!

Mobilizację rozpoczynamy na Rynku o godzinie 15:00. W tym roku pierwszy raz jadą z nami dwie lawety. Gościmy artystów lokalnych oraz Metrowego i HK Rufijoka, będzie sporo transparentów i pokojowych okrzyków, a po manifestacji zapraszamy na after party!

TRASA

ul. Oławska do ul. Szewskiej. Dalej ul. Szewską do ul. Kazimierza Wielkiego, ul. Oławską do pl. Powstańców Warszawy, dalej przez Most Grunwaldzki do ronda Reagana, gdzie zawracamy do mostu Grunwaldzkiego, dalej przez pl. Powstańców Warszawy oraz ul. Oławską do ul. Kazimierza Wielkiego do ul. Świętego Mikołaja, pl. Jana Pawła II, ul. Podwale, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego, ul. Sądowa, zakończenie na ul. Podwale.

MARSZ ORAZ DEBATĘ SPONSORUJĄ:

Więcej informacji:

email: wroclaw@localhost

Facebook wydarzenia

Facebook Wolne Konopie Wrocław

Marsz Wolne Konopie

Organizator: Paweł „Teone” Leśniański :782089990

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
 • Partnerzy

 • Dowiedz się jak tu trafić. 

 • lub

  Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

  Nie pamiętasz hasła ?

  Skip to content