Poniżej możemy przeczytać list od rodziców Andrzeja skierowany do aktywistów i sympatyków Wolnych Konopi, a także ludzi zaangażowanych w uwolnienie naszego Prezesa.

 Wczoraj byliśmy na posiedzeniu Sądu w sprawie zażalenia na tymczasowe aresztowanie naszego syna Andrzeja, na którym byli również Jego przyjaciele. Sąd odrzucił zażalenie utrzymując w mocy Jego dalsze zatrzymanie. To trudne, smutne i wyczerpujące dla nas chwile. Mając jednak za sobą tak wielu oddanych przyjaciół Andrzeja było nam lżej znieść te najtrudniejsze momenty. 

Chcielibyśmy Wam wszystkim serdecznie podziękować za wsparcie i poświęcony czas.

W tak krótkim czasie od momentu zatrzymania Andrzeja, udało nam się poznać wielu młodych, wspaniałych i wartościowych ludzi z olbrzymią wiarą i determinacją w działaniu na rzecz złagodzenia przepisów prawa dotyczących marihuany. Dzięki Wam i Andrzejowi poznaliśmy mało znaną ale niezmiernie ważną, drugą stronę medalu ukrywaną przed społeczeństwem, niosącą ogromne koszty społeczne i finansowe, a przeciw którym staracie się przeciwstawiać w sposób godny naśladowania. Uczestnicząc w organizowanym przez Was Marszu Wolnych

Konopi byliśmy zachwyceni poziomem organizacji i przeprowadzenia Marszu na tak wielką skalę, w którym uczestniczyło ponad dwadzieścia tysięcy osób. Byliśmy w tych dniach świadkami wielu ważnych wydarzeń, które doprowadzą do tego, że Wasza dzisiejsza walka przyniesie w niedalekiej przyszłości pozytywny skutek.

Jeżeli Polska będzie miała takich obywateli jak Wy i takich „przestępców” jak Andrzej, to jesteśmy spokojni o przyszłe losy tego kraju.

Ewa i Darek, rodzice Andrzeja

 

 

Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content