Poniżej możemy przeczytać list od rodziców Andrzeja skierowany do aktywistów i sympatyków Wolnych Konopi, a także ludzi zaangażowanych w uwolnienie naszego Prezesa.

 Wczoraj byliśmy na posiedzeniu Sądu w sprawie zażalenia na tymczasowe aresztowanie naszego syna Andrzeja, na którym byli również Jego przyjaciele. Sąd odrzucił zażalenie utrzymując w mocy Jego dalsze zatrzymanie. To trudne, smutne i wyczerpujące dla nas chwile. Mając jednak za sobą tak wielu oddanych przyjaciół Andrzeja było nam lżej znieść te najtrudniejsze momenty. 

Chcielibyśmy Wam wszystkim serdecznie podziękować za wsparcie i poświęcony czas.

W tak krótkim czasie od momentu zatrzymania Andrzeja, udało nam się poznać wielu młodych, wspaniałych i wartościowych ludzi z olbrzymią wiarą i determinacją w działaniu na rzecz złagodzenia przepisów prawa dotyczących marihuany. Dzięki Wam i Andrzejowi poznaliśmy mało znaną ale niezmiernie ważną, drugą stronę medalu ukrywaną przed społeczeństwem, niosącą ogromne koszty społeczne i finansowe, a przeciw którym staracie się przeciwstawiać w sposób godny naśladowania. Uczestnicząc w organizowanym przez Was Marszu Wolnych

Konopi byliśmy zachwyceni poziomem organizacji i przeprowadzenia Marszu na tak wielką skalę, w którym uczestniczyło ponad dwadzieścia tysięcy osób. Byliśmy w tych dniach świadkami wielu ważnych wydarzeń, które doprowadzą do tego, że Wasza dzisiejsza walka przyniesie w niedalekiej przyszłości pozytywny skutek.

Jeżeli Polska będzie miała takich obywateli jak Wy i takich „przestępców” jak Andrzej, to jesteśmy spokojni o przyszłe losy tego kraju.

Ewa i Darek, rodzice Andrzeja

 

 

0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować!   |    WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt.- underground. BTC: 18RjqnTAyJ4QH3ZZkEjbZEE5MzEoactZ2H ETH: 0xf3f7F9453ea5Ac7eAFdB113bd18e7D6275229d82  
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content