Agencja Koncertowa Protest Song po raz kolejny chce wesprzeć działania zmierzające do przeprowadzenia zmian w polityce narkotykowej w Polsce. Domagamy się racjonalizacji i edukacji w tym zakresie.
Tym razem z inicjatywy Metrowego oraz zespołu Fankatak powstaje wyjątkowa ciekawostka muzyczna i artystyczna – Międzygalaktyczny Łańcuch Rymów Legalizacyjnych.

FankAtak

Ogniwami w tym łańcuszku będą wszyscy artyści i muzycy, którzy zechcą przyłączyć się do tego projektu. Sukcesywnie Protest Song będzie zapraszał do współpracy kolejnych artystów, którzy poprzez swoją twórczość chcą wyrazić poparcie dla zmian jakie należy wprowadzić w polskim prawie. Łańcuszek to także doskonałe miejsce do tego, aby przedstawić nie tylko aspekty prawne nurtującego nas problemu, ale także ma mieć on wartość edukacyjną i informacyjną. Artyści chcą, aby tym sposobem wyjaśnić jak potężne właściwości posiada konopia i jakie korzyści płyną z jej uprawy. Usłyszymy tutaj zatem nie tylko o polityce i prawie, ale także o medycynie, gospodarce, ekonomii oraz innych obszarach, w których konopia mogłaby (i powinna) odgrywać istotną rolę.

Zawiązało się już pierwsze ogniwo naszego łańcuszka. Tworzą je muzycy zespołu Fankatak (Bulski, Metrowy, Pacior – wokale, drumla, jembe / muzyka: Bulski– perkusja, Musiek – bas, Wojaczek – gitara). Dołączyli do nich już ze swoimi zwrotkami: Piotr Bukartyk, SinSen, Kasza Kaszyński, Skorup,HK Rufijok, Leon Leonidas oraz Mc Silk.

Muzykę do dalszej części łańcuszka, a tym samym do kolejnych jego ogniw komponują już: Skorup oraz PZG.
DJ Juvson dograł skrecze, a nad kolejnymi pracuje już DJ HWR.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że już teraz do naszej akcji przyłączyli się także: Maria Sadowska, Grubson, DJ BRK, Liroy, Bas Tajpan, KaCeZet, Natural Dread Killaz.
Z całą pewnością kolejny artyści będą też dla Was dużym zaskoczeniem i niespodzianką.

Będzie to imponujący Łańcuch Rymów!

Pierwszą odsłonę Międzygalaktycznego Łańcucha Rymów Legalizacyjnych Protest Song zaplanował na 20 maja. Stanowi ona jednocześnie zaproszenia na tegoroczny X Marsz Wyzwolenia Konopi (MWK) w Warszawie, który odbędzie się 25 maja.

To jednak nie koniec! Zabawa się dopiero zaczyna! Założeniem tego projektu jest stworzenie najdłuższego utworu muzycznego o tematyce konopnej – finałem będzie zgłoszenie tego utworu do Księgi Rekordów Guinessa. A o jego ostatecznym kształcie zdecyduje Metrowy.

Tym samym chcielibyśmy zaprosić kolejnych artystów i muzyków do przyłączenia się do naszej akcji. Czekamy na Waszą muzykę (pełne kompozycje, jak i solowe instrumenty), bity, zwrotki i refreny (zależy nam na zachowaniu dynamiki tego projektu, dlatego zachęcamy do pisania tekstów o długości ok. 8 wersów). Swoje propozycje wysyłajcie na adres metrowy@localhost

O postępach naszej akcji będziecie mogli dowiadywać się ze strony www.protestsong.info oraz www.135.125.238.170.

Poniżej podkłady muzyczne, do których możecie dogrywać swoje zwrotki (8 wersów) oraz refreny.
Pamiętajcie także, że czekamy na Wasze produkcje muzyczne (bity, instrumentale, instrumenty solo, FX’y). Będę one tworzyć kolejne ogniwa naszego Łańcucha Rymów.

soundcloud.com/protestsong/skorup-bit

soundcloud.com/protestsong/fankatak-instrumental

Koordynatorami projektu są: Metrowy oraz Wojaczek. Protest Song Rap Army.

ŹRÓDŁO:

FANKATAK

Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content