Wszystkich mieszkańców Rybnika, powiatu rybnickiego, Mikołowa i powiatu mikołowskiego, którym droga jest idea liberalizacji prawa narkotykowego gorąco zachęcamy do wzięcia udziału już w najbliższą niedzielę w wyborach uzupełniających do Senatu Rzeczypospolitej i oddania głosu na Janusza Korwin-Mikkego.

Janusz Korwin-Mikke jest politykiem najdłużej popierającym zniesienie absurdalnych i szkodliwych przepisów narkotykowych w Polsce. Jego stanowisko w tej sprawie jest niezmienne od ponad dwudziestu lat. Przez ten czas dał się poznać, jako bezkompromisowy obrońca wolności osobistej i gospodarczej, tak bardzo kwestionowanych w dzisiejszych czasach.

NAJWYŻSZY CZAS! aby  w parlamencie znalazło się w końcu pełne spektrum poglądów w Naszej sprawie.

Janusz Korwin Mikke podczas akcji Wolnych Konopi: „Palenie Jointów pod Sejmem”

Głównym konkurentem Pana Janusza Korwin-Mikke w odbywających się w niedzielę wyborach w Rybniku, jest poseł Bolesław Piecha, jeden z największych narkofobów w Polsce.

Bolesław Piecha, jest autorem ustawy antynikotynowej zakazującej palenia w miejscach publicznych, pubach, restauracjach. W styczniu tego roku, wypowiadał się, jakoby marihuana mogła doprowadzić do śmierci. Popierał również projekt zakazu sprzedaży alkoholu w godzinach nocnych.

Dowodem niesamowitej wprost hipokryzji posła Piechy jest fakt, iż prywatnie jest on, alkoholikiem i palaczem z długoletnim stażem. Dziś mierzy wszystkich swoją miarą i chce wprowadzać zakazy.

Ponadto, jeśli poseł Piecha wygra i dostanie się do senatu, na zwolnione przez niego miejsce w sejmie z automatu wejdzie kolejna osoba z listy, która w wyborach parlamentarnych nie uzyskała mandatu. Byłoby to więc podwójne zwycięstwo PiS.

Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content