Czy marihuana jest z konopi?Na to przewrotne pytanie spróbujemy odpowiedzieć już jutro.  Kamil Sipowicz wspierany przez Ryszarda Kalisza i Janusza Palikota, przy wtórze Jacka Kleyffa i Janka „Jahlove” Pęczaka, a pod nadzorem kolegi Mirka Pęczaka będzie wyjaśniał różnicę między konopiami a marihuaną.Bohaterką tego spotkania będzie książka obywatela Sipowicza pod tytułem „Czy marihuana jest z konopi?” Na spotkaniu spróbujemy wspólnymi siłami wysłać sygnał w kierunku władzy, polityków i wszystkich tych, dla których marihuana jest demonem, by otworzyli się na konopny problem i uwolnili z więzienia niewinną roślinę.

Powtarzając za Willim Nelsonem: uważamy, że ludziom należy wyjaśnić, że marihuana nie jest narkotykiem. To zioło i kwiat. To Bóg ją tu zesłał. A skoro ją zesłał i pozwala jej rosnąć, co daje władzy prawo twierdzić, że Bóg się pomylił?

 
 
Warszawa
Galeria Freta
11.10.2011 (wtorek)
godz. 20:00
ul. Freta 39 (Rynek Nowego Miasta)
 

 Zapraszam do akredytacji.

 

kontakt:
Alicja Perkowska
management
+48 609 716 951
alicja.perkowska@artlift.pl
Jakub Gajewski
Postaw nam kawę
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0 Komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Sadzić, Palić, Zalegalizować! | WolneKonopie.org © 2021 - Made on blunt. - underground: BTC: 17NmuD6sAUWSMaRREHMhdavVu4pse2U5Vh ETH: 0xb8e9b131bc5a3e06e3a87ad319f5e5b9b1f9ed16
  • Partnerzy

  • Dowiedz się jak tu trafić. 

  • lub

    Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

    Nie pamiętasz hasła ?

    Skip to content